Yüksek Topuklu Çizme Modelleri 2016

Kategori: Moda Haberleri - Bu yazı 2.920 kez okunduYorum Yazın
Yüksek Topuklu Çizme Modelleri 2016

Soğuk kış aylarında bayanların en çok dikkat ettikleri iki noktadan biri yaz aylarında olduğu gibi şık ve güzel görünmek diğeri ise soğuk havalardan en az şekilde etkilenmektir. Soğuklarda etkilenmemek isteyen bayanların 2015 yılında tercih edecekleri ayakkabılarında başında ise yüksek topuklu çizmeler yer alacak. Hem günlük hayatta hem de özel günlerde en doğru tercihler arasında yer alacak olan yüksek topuklu çizmeler birbirinden güzel çeşitleri ile şimdiden ayakkabı mağazalarındaki yerini alıyor. 2015 yılında ilk olarak sizlere çiçek desenli çizme modellerini önermek istiyoruz. Cıvıl cıvıl bir bayan olarak dikkat çekmenizi sağlayacak olan bu çizmeler 2015 yılında 49 liradan başlayan fiyatlar ile bayanları bekliyor olacak.

2015 yüksek topuklu çizmeleri arsında diğer tercih edilebilecek ürünlerden biri de püsküllü çizmeler olacak. Püsküller ile hazırlanan çizme modelleri bayanların dikkatini çeker iken hem günlük hayat için hem de özel günler için ideal olacak. Tercih edilecek yüksek topuk ve püsküllü çizme modellerini hemen hemen tüm kıyafetleriniz ile doğru kombin yapabileceksiniz. Bu modeller ayakkabı mağazalarında 99 liradan başlayan fiyatlar ile yer alacak.

Yüksek topuklu çizme alacak olan bayanların tercih edebilecekleri diğer modeller ile leopar ve zebra desenli çizmeler. Son yıllarda moda dünyasını kasıp kavuran leopar ve zebra desenleri 2015 yılında ayakkabılarda da yer alarak dikkat çekecek.


Elif YÜKSEL

Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!

Yüksek Topuklu Çizme Modelleri 2016 (1 Yorum)

Yorum Yaz

  1. Special dedi ki:

    Bu ayakkabının aynısını Mstar’da çoktan aldım 😀