Google Harita Kaydını Bizimle Oluşturun

Kategori: Bilgi Bölümü / Bültenler - Bu yazı 305 kez okunduYorum Yazın
Google Harita Kaydını Bizimle Oluşturun

Milyonlarca internet kullanıcısı tarafından defalarca arama yapılan Google, dünyanın en fazla kullanılan arama motoru unvanını alıyor. Kullanım sıralamasında en üstlerde gördüğümüz Google, kendi bünyesinde oluşturduğu birbirinden farklı uygulamaları ile de dikkat çekiyor. Bu uygulamalarından biri de Google Harita. Google harita sayesinde bulamadığınız adres ve iletişim bilgisi kalmayacak. Tüm akıllı cihazlarda açılabilen ve oldukça kolay bir uygulama olan Google harita kaydı, firmalar ve şirketler için son derece kullanışlı. Müşteri odaklı çalışan şirketler, tüm kişisel ve adres bilgilerini kayıt altına alabiliyor. Müşterilerin istedikleri zaman kolaylıkla ulaşabilecekleri bu kayıtlar, akıllı telefonlarda rahatlıkla görülebiliyor. Herhangi bir adres değişikliği olmadığı sürece, tüm bilgileri bünyesinde kayıtlı tutuyor. Adres bilgileri, mail bilgileri ve çalışma saatlerinin de yer aldığı uygulama sayesinde kolay ulaşılabilir olmanın haklı gururunu yaşayacaksınız.

Gmail Hesabı Şart

CRM Medya ekibi sayesinde Google harita uygulaması ile ilgili her türlü sorularınızın cevabını rahatlıkla bulabileceksiniz. Google harita kaydının en kısa zamanda tanımlanması adına gerçekleştirdiğimiz çalışmalarımızdan yararlanabilirsiniz. Google harita kaydı oluşturmak istediğinizde öncelikle bir Gmail hesabı almanız gerekecek. Gmail hesabınız ve adres bilgilerinizle yapacağınız başvuru, birçok farklı şekilde doğrulanacaktır. Posta kartı ile doğrulama, e-mail yolu ile doğrulama, telefon ile doğrulama, adında doğrulama ve toplu doğrulama bunlardan bazılarıdır. Kişilerin yada şirketlerin birden fazla adres konumunun bulunması durumunda toplu doğrulama sisteminden yararlanması belirtiliyor.

Google harita kaydının kişilerin marka değerleri üzerinde de büyük etkisi var. Google harita aramalarında ve navigasyonlarda yer alacak olan adres kayıtları, reklam çalışmalarında size artık değer kazandıracaktır. Ayrıca, firmaların bilinirlik değeri de artacaktır. Haritanız Google onayından sonra aktif hale geçecek, sonrasında dilediğiniz gibi tüm akıllı cihazlar üzerinde kullanabileceksiniz. Başvuru yaptığınız süreden yaklaşık iki hafta sonra onay işleminiz gerçekleşecektir. Şahsınıza ulaştırılacak olan doğrulama kodu ile kullanıma başlayabileceğiniz harita kaydınız, sadece adres bilgilerinden ibaret değil. İçerisinde kişisel ve çalışma bilgilerinizin de yer aldığı harita kaydı hakkında detaylı bilgiye sahip olmak ve bu uygulamadan yararlanmak adına sitemizin linkini inceleyebilirsiniz. https://www.crmmedya.com/google-haritalara-kayit.htm


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!

Google Harita Kaydını Bizimle Oluşturun (1 Yorum)

Yorum Yaz

  1. Antalya Dijital Pazarlama dedi ki:

    Dijital Pazarlama hakkında gayet güzel bilgiler teşekkürler.