Yeni Feracem Nasıl?

Kategori: Moda - Bu yazı 635 kez okunduYorum Yazın
Yeni Feracem Nasıl?

Hepinize selamlar sevgili dostlar. Bugün ihvan.com.tr üzerinden satın aldığım ferace hakkında birkaç yorum yapacağım. Bildiğiniz üzere soğuk havalar yaklaşırken mevsime uygun ürünler almak gerekiyor. Ben de geniş çaplı bir arayış içerisine girerek hem dini görüşüme uygun, hem de şıklığı elden bırakmayan bir ürün bakınıyordum. Gerçekten feracenin bu açıdan bana yakışan bir kıyafet olacağını belirledikten sonra uygun fiyatlı ve farklı modellere sahip bir siteyi gözüme kestirdim. Zaten bundan önce bazı tanıdıklarım da aynı siteden alışveriş yapmış ve epey memnun kalmışlardı. Ben de hem fiyatlar konusunda çok uygun olması, hem de farklı seçenekleri barındırması sebebiyle ihvan.com.tr adresini tercih ettim. Feracelerin hepsini modeller üzerine giydirip boydan fotoğrafını çekmişler. Böylelikle bana hangi feracenin yakışacağını da belirlemekte hiç zorlanmadım. Zaten o kadar güzeldi ki hemen satın al işlemini başlattım ve istediğim ürünü sipariş ettim.

Gelelim ürün hakkında yorumlarıma. Tamam görünüşü iyi güzel de, rahatlığı nasıl diye düşünenler de olacaktır. Ciddi anlamda mağazalarda karşıma çıkan kıyafetlerden çok daha nitelikli olduğunu belirtebilirim. Bir kere hiçbir şekilde potluk yapmıyor. Yani vücuda tam bir şekilde oturuyor. Aynı zamanda dini hassasiyetlerime göre uzuvları göstermediğini de kolaylıkla dile getirebilirim. Bir de kumaşından mıdır yoksa kesiminden midir bilinmez, inanılmaz rahat. Ben bu kadar ferah ve rahat olacağını hiç düşünmüyordum. Mesela başka bir yerden bir kıyafet aldım, beni rahatsız etti ve terleme yaptı. Ancak ihvan.com.tr üzerinden aldığım ferace gerçekten şahane.

Ürünü ilk aldığımda üzerinde minik minik iplikler gördüm. Bir an sökük olduğunu düşünüp o kadar korktum ki, az daha İhvan mağazasına şikayet edecektim. Sonra ferace ile alakalı olmadığını anladım ve derin bir oh çektim desem yeridir herhalde.  Bir de feracemin yaka kısmında ufak bir kırışıklığa rastladım, acaba defolu mu diye bir sorayım dedim site canlı desteğine. Ekip olayı o kadar iyi yönetiyor ki, tüm sorularıma içtenlikle yanıt verdiler. Modelin böyle olduğunu, zaten giyince benim de anlayacağımı belirttiler. Tabii ki istersem değiştirebileceğimi de eklediler. Yani ben böyle anlayışlı insanları görünce çok seviniyorum. Hakikaten de dedikleri gibi gayet şık duruyor. Toparlamak gerekirse yeni feracemden şuan için gayet memnunum. Aynı zamanda bir kez yıkadım, hiçbir bozulma vs. olmadı. Herhalde bundan sonra alışverişlerimi ihvan.com.tr üzerinden yapmaya devam ederim. Öyle mağaza mağaza dolaşmaya hiç gerek yok. https://www.ihvan.com.tr/ferace  sayfasından veriyorsun siparişi, 2 güne kapında. Allaha emanet olun dostlar.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!