Yakın Arkadaşınız Evlenme Kararı Aldıysa Özel Günlerinde Ne Giymelisiniz?

Kategori: Moda - Bu yazı 11 kez okunduYorum Yazın
Yakın Arkadaşınız Evlenme Kararı Aldıysa Özel Günlerinde Ne Giymelisiniz?

 

Yakın arkadaşınız evlenme kararı aldı, siz de bu uzun yolculukta en büyük destekçileri arasındasınız. Söz, nişan, nikah, düğün… Peki, yakın arkadaşınızın en özel gecelerinde ne giyeceğinize karar verdiniz mi? Cevabınız hayırsa gelin en güzel abiye modellerini beraber keşfedelim.

Yakın Arkadaşınızın Söz Töreni İçin Abiye Önerileri:

Yakın arkadaşınızın söz töreninde şık ve çekici görünmek istiyorsanız önü kısa arkası uzun elbiseler tercih edebilirsiniz. Kum saati tipi vücut biçimine sahipseniz balık model elbiseler vücut hatlarınızın daha belirgin olmasını sağlar. Hem şık hem de tatlı bir görünüme sahip olan midi boy söz elbisesi de yakın arkadaşınızın söz töreninde tercih edebileceğiniz elbiseler arasında.

Yakın Arkadaşınızın Nişan Töreni İçin Abiye Önerileri:

Söz töreni tamamlandı ve şimdi sırada nişan töreni var. Yakın arkadaşınızın  nişan töreninde, size Retro-vintage  hava katacak dantelli nişan elbisesi tercih edebilirsiniz. Güpür ve brode detaylarla süslenen dantelli nişan elbisesi, iddialı bir görünüme sahip olmanızı sağlayacaktır. Eğer nişan töreni kış mevsiminde yapılacaksa kadife elbiselerin tam zamanı! Hem rahat hem şık olan kadife elbiseler, kış soğuğunda sizi sıcak tutacaktır. Tüllü nişan elbisesi, kloş elbiseler, pullu payetli elbiseleri de yakın arkadaşınızın nişan töreninde tercih edebileceğiniz abiye modelleri arasında.

Yakın Arkadaşınızın Nikah Töreni ve Düğünü İçin Abiye Önerileri:

Yüzükler takıldı, sıra geldi “Evet!” deyip imza atmaya. Nikah ve düğünde iddialı ve çekici görünmek istiyorsanız, göğüs dekolteli elbise modelleri ya da derin yırtmaçlı elbise modelleri tercih edebilirsiniz. Daha sade bir görünüme sahip olmak istiyorsanız ise midi boy elbiseler, kloş düğün elbiseleri size göre. Mevsimlerden baharsa uçuş uçuş şifon elbiseler tercih edebilirsiniz. Yaz ve bahar aylarında daha açık ve canlı tonlar, kış ve sonbahar aylarında ise daha koyu tonlu ya da toprak tonlarına sahip elbiseler tercih edebilirsiniz.

Yakın arkadaşlarınızın en özel günlerinizde şıklığınızı yansıtmak için Arsi Store’u ziyaret edebilirsiniz!

 


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!