Siyah Noktalarınızdan Kurtulmak İçin

Kategori: Cilt Bakımı - Bu yazı 2.455 kez okunduYorum Yazın
Siyah Noktalarınızdan Kurtulmak İçin

Bugünkü yazımda sizlere özellikle bayanların ilgisini çekecek olan bir konudan ve bayanların güzellik trendlerinin paylaşıldığı ve tamamen güzel olmanın tadını çıkaran bayanlar için öne çıkan bir siteden bahsetmek istiyorum.  Sitenin adı esraninportresi.com siteye girdiğiniz zaman kesinlikle bayanların en çok ilgisini çekecek konulara geniş bir şekilde yer verilmiş bir bayan ne ister ve en çok neyi merak eder kesinlikle çok iyi bir şekilde analiz edilmiş ve konuları takipçilerine sunulmuş durumda.  Sitenin kategorileri arasında moda, güzellik, saç modelleri, sağlıklı yaşam ve kendin yap gibi başlıklar yer alıyor tamamen bu eksende düşünülmüş ve konu seçimleri aynen bu tarzda hazırlanmış.  Bugün biliyoruz ki bayanlar için cilt  bakımı en çok önem verilen konular arasında ancak ne kadar çabalarsa çabalasınlar yine de doğru yöntemleri bulmadıkları için siyah nokta konusunda bir çözüm bulamıyorlar. Fakat esranın portresi bu konuda bayanların imdadına koşarak onlara siyah noktalarının yok edilmesi konusunda etkili bir paylaşımda bulunmuş.

Siyah noktalar genellikle bayanların ciltlerinde bir sorun teşkil etmiyor olsalar da yine de estetik açıdan oldukça sıkıntılı bir durumdur. Yani cildimizde oluşan bu noktalar bir anlamıyla da gözeneklerde oluşan kirlerdir diyebiliriz.  Tam olarak oluşum süreci açık olan gözeneklerde yağların birikmesi ve onun zamanla kire dönüşmesidir. Eğer ki siz bu sorunu bir an önce çözmez iseniz o zaman doğal olarak bu kirler yüzünüzde sivilcelenmelere neden olacaktır. Sivilceleri de tahmin edersiniz cildiniz için hiç te hoş bir görüntü değildir. Elbette ki bunu ne kadar etkili bir şekilde ve bir an önce çözerseniz sizin yararınıza olacaktır.

Siyah noktalarınıza çözüm olarak yukarıda belirtmiş olduğumuz siteyi rahatlıkla tercih edebilirsiniz size sunulan yumurta maskesi sayesinde bu problemlerden de bir an önce kurtulursunuz. Siyah noktaları cildinizden arındırmış olmanız size daha parlak bir cilt ve devamında daha sağlıklı bir görünüm kazandıracaktır.

Yumurta akı maskesi bu kirlerden kurtulabilmeniz için en etkili yöntemlerden bir tanesidir ancak bununda uygulanış şekli vardır. Nasıl yaptığınızı çok iyi bilmeniz gerekir dolayısıyla yumurta içindeki 50’den fazla proteinden ancak bu şekilde yarar sağlayabilirsiniz.

 

Eklenme: 20 Kasım 2015


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!