Özel Electrolux Servis Noktası

Kategori: Ev & Dekorasyon - Bu yazı 27 kez okunduYorum Yazın
Özel Electrolux Servis Noktası

Electrolux çamaşır makinesi, dünyanın 150 ülkesinde büyük bir satış ağına sahip, çamaşır makinesi üreticilerinden birisidir. Electrolux çamaşır makinesi, Türkiye’de de tüketicilerin en çok beğendiği markalar arasında yer almaktadır. Gerek tasarım gerekse performans olarak kendisinden önce kurulan ve köklü olan firmaların bir adım önüne geçmektedir. Çamaşır makinesi tasarımı olarak hem az yer kaplayan hem de iç hacmi geniş olan bir üreticidir.

Türkiye’de Electrolux marka çamaşır makineleri yaygınlaştıkça fırsatçı, tek yaptıkları ek masraf yaratmak için sürekli parça değiştiren teknik servisler ortaya çıkmaktadır.

Uzun yıllardır İstanbul bölgesinde hizmet veren özel servis merkezi olan İstanbul Electrolux Servisi bu tarz teknik servislerin aksine sizlere akıllı ve ek maliyet yaratmayacak çözümler sunmaktadır. Electrolux servisinde İstanbul’da hizmet veren bu firma, çamaşır makinenizdeki problemi tespit ederek sizlere çeşitli çözüm önerileri sunarak sizin seçeceğiniz çözümle probleminize son vermektedir. Bu firmaya ise ulaşmak çok kolay.

444 78 56 numaralı çağrı merkezine adresinizi bildirdiğiniz zaman uzaman ve tecrübeli ekibiyle size en kısa sürede geri dönüş yapılmaktadır.

Acil servis hizmeti almak için; Electrolux-servis.co

Çağrı merkezi sizin konumunuza en yakın teknik servis ekibini yönlendirerek sizi uzun bekleyişlerden kurtarmaktadır. Ayrıca firma teknik servis ekibinin ziyaret ettiği ve hizmet verdiği çamaşır makinelerine 1 yıl boyunca işçilik ve eğer varsa değişen parçaları varsa ona da garanti sunmaktadır. Tekrar aynı arıza ile karşılaşılması durumunda ücretsiz servis hizmeti verilmektedir.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!