Minidolin Bebek Losyonu ile bebeklerinizi kuru havalardan koruyun!

Kategori: Bebek Bakımı - Bu yazı 35 kez okunduYorum Yazın
Minidolin Bebek Losyonu ile bebeklerinizi kuru havalardan koruyun!

 

Bir bebek düşünün, cildi parıl parıl parlıyor. Ne kadar sevimli olur, değil mi? Bebeklerin cildi çok hassastır. Başta güneş ışınları olmak üzere rüzgâra ve kirlenmeye maruz kalan bebeklerin temas sonucu cildi kuruyarak hassaslaşır.

Kuru ciltli bebekler için bebek losyonu!

Bebeğimin cildi çok kuru diyenlerdenseniz sıkı durun, bu haber tam size göre! Minidolin Vücut Losyonu bebeğinizin cildinin sahip olduğu bariyeri korur, esnek ve nemli tutulmasına yardımcı olur. Bu koruyucu tabaka, güneş, rüzgâr gibi alışık olmadığı etkilere maruz kaldığı durumlarda sahiplenici bir rol oynar. Bebeğinizin vücudunu emanet ettiğiniz Minidolin Vücut Losyonu, hemen deriyle temasa geçerek bebeğinizi rahatlatır. Cildi ferahlayan ve kısa sürede pürüzsüz olan bebek huzurlu ve keyifli bir uyku çeker

Bebekler için geliştirdiğimiz Minidolin Vücut Losyonu, ferahlatıcı etkisinin yanı sıra bebeğinizin nem ihtiyacını da karşılar. Losyonun içeriğindeki provitamin B5 (dekspantenol), cildin derinliklerine çabucak nüfuz eder, ölü hücrelerin vücuttan atılmasını sağlar. Nemlenen cildi dış etmenlerden koruyarak, cildin esnek ve nemli tutulmasına yardımcı olur.

Minidolin Bebek Losyonunun Uygulanışı

Bebeğinizin suyla her temasını Minidolin’le keyfe dönüştürün. Duş aldırırken, banyo yaptırırken Minidolin Vücut Losyonu’nu bebeğinizin tüm vücuduna uygulayın. Gün boyunca gerektiği kadar tekrarlayın. Göreceksiniz çok kısa zamanda bebeğinizin ışıltısı gözünüzü alacak, keyifli ve huzurlu gecelerde bebeğinizle huzurlu olabileceksiniz.

Minidolin ile huzurlu geceler!

Besleyici Vücut losyonu bebeklerin cildinin rahatlaması için ihtiyacı olan nemi karşılar. Gözenekleri açarak bebeğinizin vücudunda birikme ihtimali olan ölü hücrelerin ve kirin atılmasını sağlar.

Yumuşak ve pürüzsüz bir cilt, sizin hayaliniz değil bebeğinizin hakkıdır. Minidolin hayali gerçeğe dönüştürmek için kolları sıvadı ve vücut losyonu üretti. Tek yapmanız gereken doğru bakımı yaptığımızdan emin olarak hedefe ulaşmak. Bebeğinizin cildine ihtiyacı olan nemi sağlayın. Gerekirse günlük bakım yapın ve parıltılı bir ciltle bebeğinizi sevindirin.

Bebeğiniz Minidolin ile daha mutlu!

Mevsimler geçer, bebeğiniz her geçen ğn daha da büyür. Ancak cildinde oluşabilecek yara, sivilce gibi izler ömür boyunca kalıcı olabilir. Bazı şeyler için çok geç olabilir. Bebekler için hazırladığımız vücut losyonu tam da bunun için hayati öneme sahiptir. Özellikle kuru ortamlarda bebeğinizin cildinize büyük ölçüde etki edebilecek hava koşullarına karşı bebeklerin korunmaya ihtiyaçları vardır. Minidolin Vücut Losyonunu kullandığınızda hava nasıl olursa olsun bebeğinizin havası hep yerinde olacaktır.

Tüm ürünlerimiz için https://www.minidolin.com.tr sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!