Karın estetiği ile düzgün bir vücut

Kategori: Cilt Bakımı - Bu yazı 750 kez okunduYorum Yazın
Karın estetiği ile düzgün bir vücut

Karın estetiği atık günümüzde eskisi kadar korkulmayan uygulamaları başında geliyor. Daha önce insanlar acaba çok acır mı ya da bu süreç çok zorlu olur mu diye merak ediyordu ve çoğu zamanda yaptırmaktan vazgeçiyorlardı. Oysa teknoloji ilerledikçe bu durumda ortadan kalkıyor ve artık en iyi ağrı kesiciler ile bu ağrılar dayanılmaz olmaktan çıkmış oluyor. Karın estetiği artık modern kadınların çok sık tercih ettiği bir yöntem ve dolayısı ile de bu konuda birçok uzman artık başarılı çalışmalar yapabiliyor. Doktor Leyla Arvas bu konuda en başarılı doktorlardan biri diyebiliriz. Bayan doktor olması sebebi ile tercih nedeni oldukça artıyor. Karın estetiği için ilk olarak muayene olabilir ve tam karın estetiği ya da duruma göre mini karın germe uygulaması işle hizmet alabilirsiniz. Sonuç olarak amaçlanan daha başarılı bir karın bölgesi ortaya çıkıyor olacak. Hatta siz söylemeden insanların bunu anlaması bile imkansız hale gelecek çünkü yapılan kesikler genellikle sezeryan dikişlerinin bulunduğu yerde yapılıyor.

Karın germe uygulaması genellikle kadınlar için yapılır ama aynı zamanda bu uygulamaya ihtiyacı olan erkeklerde elbette yapılabilir. Genellikle şişman olup kilo veren erkeklerin de göbek bölgesi sarkar ve dolayısı ile sarkan deri sadece gerdirme uygulaması ile yok edilecektir. Karın germe uygulaması ortalama olarak 2 saat ile 4 saat arası sürecektir ve operasyon sonrası birkaç gün hastanede kalmanız gerekebilir. Operasyon sonrası ise dikişlerininiz 15 güne kadar iyileşecek ve kendinizi oldukça rahat hissedeceksiniz. Karın germe uygulaması sonrasına ağır kaldırmaktan kaçınınız ve mutlaka doktorunuzu size önereceği korseyi takarak karnınızın daha hoş görünmesine yardımcı olunuz.

Mini karın germe ise cildin alt kısmı için yapılan bölgedir. Yani göbek altının sarkması durumu da bu uygulama daha mini olarak yapılır ve iyileşme süreci daha hızlı olmuş olur. Mini karın germe dolayısı ile de daha kısa süren bir operasyon olacaktır ama iyileşme süreleri yine aynı zaman aralığında olabilir. Mini karın germe uygulama sonrasında da sizlere verilen korse olursa onu kullanmanız önemli bir nokta olacaktır. Mini karın germe ya da tam karın germe uygulaması için daha fazla bilgi almak isterseniz http://drleylaarvas.com/ adresinden bilgi alabilirsiniz


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!