Huzur Dolu Bir Uyku Deneyimlemek için: Yataş Bebek Nevresim Takımı

Kategori: Ev & Dekorasyon - Bu yazı 52 kez okunduYorum Yazın
Huzur Dolu Bir Uyku Deneyimlemek için: Yataş Bebek Nevresim Takımı

Yatak odasının konforu ve size hissettirdiği huzur gününüzün her saatini etkiliyor. Kullandığınız yatak, perdeler, dolaplar, halı ve en önemlisi olan nevresim takımları, uyku kalitenizi belirliyor. Bu yüzden yatak odasındaki her detay büyük bir dikkat ve hassasiyetle seçilmelidir. Konu bebekler olunca bu önem ve hassasiyet daha da artıyor. Bebeklerin dünyaya gözlerini açtıkları ilk yer olan yatak odasında hissettikleri huzur ve güven duygusu gelişimlerini sağlıklı bir şekilde sürdürmeleri için gerekli ilk kriterdir. En az sizin kadar bebeğinizi düşünen ve önemseyen Yataş, yumuşacık kumaşlardan renk renk, desen desen bebek nevresim takımı modelleri üretiyor. Her birinin tasarımı en ince ayrıntısına kadar düşünülerek yapılan nevresim takımları, bebeklerin sağlığı düşünülerek doğal materyallerle hazırlanıyor. Güvenli uykuyu Yataş Bedding ile deneyimlemeye hazır mısınız?

 

%100 Doğal Kumaş ve Kusursuz Tasarım: Yataş Bebek Nevresim Takımı

 

Bebeklerin gün boyu huzurlu ve sakin olabilmeleri için düzenli olarak uyumaları gerekir. Günün uzun bir kısmını yatakta geçiren bebekler için yatak kadar nevresim takımları da önemlidir. Dokuz ay boyunca anne karnındaki konforu vadeden Yataş, bebek nevresim takımı seçenekleri ile hem size hem de bebeğinize rahat uykunun kapılarını aralıyor. Bebeğiniz yüzde yüz pamuklu kumaşlarla üretilen Yataş bebek nevresim takımı modelleri arasında kendini bulutların üzerindeymiş gibi hisseder. Farklı renk ve desenlerde tasarlanan Yataş nevresim takımları hem annelerin hem de çocukların zevkine uygun olarak üretilmiştir. Kaliteye önem verdiği kadar dış görünüşe de önem veren Yataş, nevresim takımlarında estetik özellikleri ile bebeğinizin odasını süsleyecektir.

 

Yeşil ve pembe rengin ahenkle dans edişini yansıtan Panda bebek nevresim takımı, sevimli panda deseniyle bebek odasını süslemeye hazır. Doğal dokusu ve pamuksu yapısıyla rahatlığın adresi olan Panda desenli nevresim takımı, farklı ebatlarda üretilerek farklı yatak ve yorgan ölçüleri için kullanılabiliyor. Panda nevresim takımları çift taraflı kullanım avantajıyla büyük kolaylık sağlıyor. Save Penguins bebek nevresim takımı, penguenlerin renkli karakterlerini bebek odasına taşıyor. %100 pamuk kumaşıyla bebekler kendilerini huzurun kollarında buluyor. Bebekler için tasarlanan çift taraflı Save Penguins nevresim takımı, arka yüzündeki minimal penguen desenleriyle de odaya farklı bir hava katıyor. Bunny bebek nevresim takımı, çizgi film dünyasının eğlenceli ve hareketli enerjisini bebek odasına yansıtıyor. Minikler için üretilen soft renklerin hakim olduğu Bunny nevresim takımlarının rahatlatan pamuk kumaşıyla bebekler dingin uykunun tadını çıkarıyor. Görsel bir şölen sunan Bear bebek nevresim takımı, bebek odasına sıcacık bir hava katıyor. Birbirinden farklı ve sevimli desene sahip nevresim takımlarından geleceğimizin kahramanları için tasarlanan Hero bebek nevresim takımı, bebeklerin hassas tenlerini sarıp sarmalıyor. Çift taraflı tasarımıyla fonksiyonel bir kullanım vadediyor. Tüm bebek nevresim takımı modelleri ebatları değiştirilerek kız ve erkek çocuk nevresim modelleri olarak tasarlanıyor.

 

Çocuk ve Bebek Nevresim Takımlarıyla Aile Boyu Huzur

 

Yataş bebekler için ürettiği yumuşacık nevresim takımlarının ebatlarını büyüterek kız çocuk ve erkek çocuk nevresim takımı olarak miniklerin zevkine sunuyor. Yataş, çocukların huzurlu bir şekilde uykuya dalması için pembe, mavi, yeşil ve beyaz gibi soft renkleri tercih ediyor.

 

Bear nevresim takımı farklı ölçüleriyle hem bebek nevresim takımı hem de çocuk nevresim takımı olarak tercih edilebiliyor. Üzerindeki renkler ve sevimli ayı figürü, yastık kılıfındaki desenlerle mükemmel bir uyum sağlıyor. Kız çocuk nevresim takımı olarak rahatlıkla kullanabileceğiniz Bear nevresim takımı, çift taraflı yapısıyla işlevsel bir kullanım sunuyor. Plane çocuk nevresim takımı, miniklerin hassas tenlerini sararak pamukların arasındaymış gibi yumuşacık bir uyku sunuyor. Mavi tonların yoğun olduğu takımı, erkek çocuk nevresim takımı olarak tercih edebilirsiniz. Üzerindeki sevimli kasaba deseniyle miniklerin yatak odasına hareket katan Plane çocuk nevresim takımı, uçak desenleriyle hayal dünyasını süslemeye hazır.

 

Bebek Nevresim Takımı ve Aradığınız Tüm Uyku Ürünleri Yataş’ta

 

Bebeklerin ve çocukların yatak odası dekorasyonu onların sağlıklı ve huzurlu bir gün geçirmeleri adına önem teşkil ediyor. Seçilen mobilyaların, perdelerin, yatağın ve tüm bunların renklerinin kusursuz bir uyku düzeni için dikkatle seçilmesi gerekiyor. Yataş Bedding bebek nevresim takımı ile tanışarak estetik ve sağlıklı bebek odalarına kavuşabilirsiniz. En çarpıcı tasarıma sahip bebek nevresim takımı modelleri ve bütçe dostu çocuk nevresim takımı fiyatları için https://www.yatasbedding.com.tr/nevresim-takimi-bebek-cocuk sitesine uğrayabilirsiniz.

 

 


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!