Farklı Renk ve Desenleriyle Doğum Elbisesi Modelleri

Kategori: Hamilelik - Bu yazı 54 kez okunduYorum Yazın
Farklı Renk ve Desenleriyle Doğum Elbisesi Modelleri

Yavrusunu dünyaya getirecek olmanın heyecanı ve mutluluğuyla her kadın, hamilelik sürecinin güzel bir şekilde geçmesi için özen göstermekte ve doğum için sabırsızlanmaktadır. Minik yavrunun dünyaya gelmesi ise anne adayları için biraz meşakkat vermektedir. Özellikle doğum anı stresli ve sıkıntılı zamanlar olmaktadır. Yeşil ameliyat elbiselerinin giyimiyle başlayan stres ve gerginlik, mahremiyet telaşı ve ameliyat korkusunu getirmektedir. Bu konuda anne adaylarının kendi istedikleri bir elbise ile doğuma girmeleri ve ameliyat önlüğü stresi çekmemeleri için binlerce doğuma yardımcı olmuş kadın doğum uzmanı Op. Dr. Ayşe Duman, anne adaylarının doğum sürecini daha rahat atlatabilmesi ve doğum esnasında daha keyifli olabilmesi için yeni bir doğum elbisesi  geliştirdi.

 

Kadın Doğum Uzmanından Hamilelere Özel Tasarım

Doğumda anne adaylarının huzurlu ve rahat olabilmeleri için tasarlanan doğum elbisesi sayesinde, kadınlar NST ve ultrason kontrollerinde vücutlarının her yerini açmak zorunda kalmamaktadır. Özel tasarım doğum elbisesi, göbekten açılabilme özelliği sayesinde kontroller sırasında vücudun mahremiyetini korumaya olanak sağlamaktadır. Renk ve desen seçeneklerinin fazla olduğu ürünün avantajlarından biri de arka tarafından cırt cırtlı olması sayesinde kolay bir şekilde çıkarılıp giyilebiliyor olmasıdır.

 

Hubladesign kalitesi ve güvencesiyle üretilen doğum elbisesi tek kullanımlık değildir. Doğum gerçekleştikten sonra çamaşır makinesinde yıkanıp bir sonraki doğum için tekrar kullanılabilir. Doğuma giren kadınların yaşadığı sıkıntıları ve psikolojileri gözlendikten sonra geliştirilen renk renk ve farklı desenlerde doğum elbisesi modelleri, anne adayları için sadece mahremiyet sağlamakla kalmayıp aynı zamanda yeşil ameliyat elbisesi yerine kendi seçecekleri renk ve desende elbiselerle doğuma girme rahatlığı da sağlamaktadır.

 

Doğuma giderken doğum elbisesi ile de fark yaratmak isteyen kadınlar için tasarlanmış olan ve anne adaylarının her açıdan rahat etmenizi sağlayacak bu özel tasarın ürünleri https://www.hubladesign.com/ sitesinden inceleyebilir, beğendiğiniz desen ve model hamile elbisesini kolaylıkla site üzerinden sipariş edebilirsiniz.

Tema vakfı ile ortak yürütülen bir bebek bir fidan projesi ile alacağınız her bir doğum elbisesi sonrasında, doğacak bebeğiniz adına bir fidan toprakla buluşacak ve bebeğiniz büyüdükçe adına dikilecek fidanı da onunla beraber büyüyecektir.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!