Farklı Altın Takılar Ve Modelleri

Kategori: Moda / Takı & Aksesuar - Bu yazı 962 kez okunduYorum Yazın
Farklı Altın Takılar Ve Modelleri

Bir kadın için alınabilecek en güzel hediyelerden biri hiç şüphe yok ki birbirinden farklı takı çeşitleridir. Bunlar arasında Sembol Gold bünyesi altında sunulan küpe ya da bileklik ve kolye ile bilezikler bulunabilmektedir. Özellikle üstleri sayısız özel tasarım ile yapılan bu takılar ile kadınlar adına değişik modeller bulunabilmektedir. Bunlar içerisinde özellikle kolye çeşitlerinin zincirleri ucuna eklenen, üzeri pırlanta taşlar ile döşenen eklemelere bir de sevdiğiniz kişinin ismini yazdırılması son zamanlarda en fazla tercih edilen çeşitler arasındadır. Dilediğiniz ismi yazdırabilir ve bunun yaparken kolye zincir ucuna eklenecek olan takı modelini de yine kendiniz seçebilirsiniz.

 

Küpe modelleri

 

Küpe modelleri Sembol Gold içerisinde birbirinden farklı çeşitleri ile hanımlara sunulmaktadır. Özel tasarım olarak her biri farklı küpeler içerisinde tektaş şeklinde ve büyük bir görüntü veren bir pırlanta eklemesi ile tasarım haline getirilmiş küpeler kadınların kulağında şık bir görünüm sunarken, en fazla tercih edilen küpe çeşitlerinden olduğunu da söylemek lazım. Yuvarlak ya da kalp şeklinde tasarımı olan ve yine üzeri tamamen pırlanta taşlardan bezeli küpeler hanımların üzerindeki tüm giysilerine uyacak bir aksesuar olmaktadır.

 

Özellikle bir küpe kadınlar için ayrılmaz bir parçası ve bunun bilincinde şu an için piyasa üzerinde her zevke ya da yaşam tarzına göre bir altın küpe model tasarımını bulmak mümkündür. Ay yıldızlı olanlar ya da yonca yaprağı şeklinde yapılıp üzeri iyine taşlar ile tamamlanmış küpeler büyük bir beğeni toplamaktadır.

 

Bileklikler ve bilezikler

 

Özel geceler ya da arkadaşlar ve sevgili ile dışarı çıkıldığı zaman elbise kombinini tamamlayacak şık bir bileklik oldukça hoş bir görünüm sunabilmektedir. Bilezik çeşitleri de yine ince veya kalın tasarımları eşliğinde hanımların beğenisine sunulmuştur. Burma ya da düz modelleri ile bileği saran güzel Sembol Gold tasarım altında dikkat çekici bir bilezik alınabilir. İster küpe olsun ister güzel bir kolye ya da bir bileklik ve bir bilezik çeşidi, kadınların asla vazgeçemeyeceği aksesuarlar zinciridir. Değişik modeller ve üzeri farklı desenler ile hazırlanmış bu tak çeşitleri istenilen her yere rahatça takılıp gidilebilir.

http://www.sembolgold.com/


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!