DEKORATİF DIŞ CEPHE ÜRÜNLERİ

Kategori: Ev & Dekorasyon - Bu yazı 13 kez okunduYorum Yazın
DEKORATİF DIŞ CEPHE ÜRÜNLERİ

Binalar dekorasyon iç ve dış cephe de oldukça önemlidir. Hem görünüş hem de yalıtım açısından avantaj sağlayan Poliüretan Söve ürünleri binalarda sıkça kullanılmaya başlanmıştır. Otel, Villa, bina dış cephelerinde kullanılan dış cephe söve binanın kışın sıcak, yazın serin kalmasına neden olur ve  ses yalıtımında önemli bir işleve sahiptir. Bunun yanı sıra binaya yapılan söve uygulamaları sonrası bina daha estetik ve lüks bir görüntüye kavuşur. Dış cephe dekorasyon ürünlerinde kendi imalatını yapan Polure dekorasyon isteğe özel poliüretan süsleme ürünlerini müşterilerine uygun fiyatlardan sunmaktadır.

İç ve Dış Cephe Söve Neden Önemli?

Evlerimizin salonlarında, düğün salonlarında ,duvar çıtalarında, Rustik dış cephede, villa, otel dış ve iç dekorasyonunda kullanılabilecek poliüretan söve ürünleri ile mekanlarınız saray görünümüne dönüşür. Polure söve ürünleri yapıştırmalı özelliğe sahip olduğu için kolayca monte edebilmeye imkan verir. Böylece kısa sürede mekanınız güzel bir görünüme sahip olabilir. Poliüretan ürünler ısı ve ses yalıtımı sağladığı için binanıza ekstra bir yalıtım uygulaması yaptırmak zorunda kalmazsınız.

Poliüretan Dekorasyon Ürünleri Modelleri

Poliüretan söve imalatında birbirinden güzel ve çeşitli modelleri müşterilerine sunan Polure dekorasyon ürünleri, daha şık bir mekana sahip olabilmeniz için tasarlanır. Hali hazırda birçok model üreten Polure firması isteğiniz doğrultusunda çizimlerinize ve resimlerine göre de ürün modellemesi yapar. Polyester silikon kalıp olarak alabileceğiniz ürünlerin detaylı listesine Poliüretan Söve bağlantısına tıklayarak ulaşabilirsiniz.

 


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!