Tatmin Külodu

Kategori: Genel Sağlık - Bu yazı 306 kez okunduYorum Yazın
Tatmin Külodu

Tatmin külodu özellikle bayanlar için son derece kullanışlı ve zevk veren fantezi ürünlerden biridir. Son yıllarda kendilerini daha fazla tatmin olmuş görmek isteyen, yalnız, bekar, evli, partneri olan, olmayan, lezbiyen veya ilişkisi olmamış bayanlar için severek kullanılmaktadır. Hemen her durumda rahatlıkla kullanılabilen bu ürün sayesinde zevkten zevke koşmak son derece kolay olacak. Külotun içine doğrudan giyilebilir olan ürün istenirse külot olmadan da doğrudan giyilebilir. Bu tamamen kişinin aldığı zevke ve tatmine göre değişkenlik gösterecektir. Ürün vajina üzerine gelecek şekilde tasarlanmıştır ve dışarıdan asla belli olmaz. Yani elbiselerin, pantolonların ya da diğer kıyafetlerin altına da rahatlıkla giyilebilir. Silikondan üretildiği için yumuşak bir his verir ve oldukça kullanışlıdır. Pille kullanılan külottaki titreşimler sayesinde azgın şekilde seks kendinizi hazırlayabilir veya kendinizi defalarca, üst üste tatmin edebilirsiniz. Zevk dünyasında özgürce gezinmenizi sağlayacak olan ürünün titreşim motoru vardır ve bu motor bir düğme sayesinde kolayca çalıştırılmaktadır.
Seks hayatınızı baştan sona değiştirecek harika bir ürün olan TATMİN KÜLODU ile hayal ettiğiniz gibi orgazmlar yaşayabilirsiniz. Üstelik partneriniz yok diye üzülüp kendinizi harap etmenize de gerek kalmaz. Yalnızken de sağlıklı, güzel ve etkin bir seks hayatına kavuşabilir, defalarca tatmin olabilirsiniz. Ürünü her yere beraberinizde götürebileceğiniz için zevk dünyanızdan da asla uzak kalmazsınız. Ürünün genişliği 6,8 cm olduğu gibi, 9,7 cm yüksekliğe sahiptir ve üzerinde bulunan pil haznesi de kullan at şeklinde tasarlanmamıştır. Piller bittiğinde yeni piller takarak ürünü kullanmaya devam edebilirsiniz.
Seksi seven biriyseniz, klitorisinizin uyarılmasından hoşlanıyorsanız ve yanınızda partnerinizi yokken de tatmin olmayı istiyorsanız bu ürünü kaçırmamalısınız. İsterseniz ilişki esnasında fantezi olarak da kullanabilir ve eşinizi, partnerinizi deliye çevirebilirsiniz.Tatmin külodu sayesinde seks hayatınız biraz daha renk kazanacak, kendinizi çok daha iyi ve rahatlamış hissedeceksiniz. Son derece uygun fiyatlara satın alabileceğiniz ürünü sitemizden hemen şimdi inceleme imkanı bulabilirsiniz. Aynı zamanda müşteri yorumlarını okuyarak ürünü kullananların fikirlerini de öğrenebilirsiniz. Titreşimlerin vücudunuzda nasıl büyük mutluluklara ve hazlara neden olduğunu görmek için siz de sitemizden alışveriş yapmaya başlayın.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!