Şişli ECA Tamir Servisi 7/24 Hizmetinde

Kategori: Bültenler - Bu yazı 18 kez okunduYorum Yazın
Şişli ECA Tamir Servisi 7/24 Hizmetinde

Köklü markalardan bir tanesi olan ECA, yoğuşmalı kombi ürünleri ve yaz aylarının vazgeçilmezi olan klimalar ile kaliteli hizmet vermeye devam ediyor.
Ben evimde ECA kombi tercih ediyorum ve bu kombinin bakım hizmetleri için yardım aldığım firma ile siz değerli okurlarımı da tanıştırmak istiyorum. ECA Servis İstanbul uzun zaman önce tanıştığım firmalardan biri ve servis hizmetleri konusunda şu ana kadar beni hiç yanıltmayan özel bir firmadır.
ECA markasının kalitesine güveniyorum çünkü gerçekten diğer markaların ürünlerine göre çok daha az enerji harcıyor ancak buna bağlı olarak verim konusunda herhangi bir sıkıntı olmuyor. Enerji tasarrufu konusunda birçok markadan daha kaliteli hizmet sunuyor.
Şişli ECA Servisi firması ise özel servis ekipleri ile kombi bakımı konusunda hizmet vermeye devam ediyor. Yakın zamanda yeniden bakım hizmeti almak için firma ile görüştüm ve her zaman olduğu gibi randevu saatini aksatmadan evime geldiler. Üründe her zaman olduğu gibi hiçbir sorun yoktu ve genel bir bakım hizmeti yapıldı.
Bu hizmetler doğrultusunda kombi ile ilgili hiçbir sorun yaşamıyorum ve küçük sorunlar olsa bile bu ekip tarafından sorunlar en kısa sürede hallediliyor. ECA Servis İstanbul firmasına sizler de 444 55 45 ile kolayca ulaşabilir ve ECA marka ürünleriniz için gerekli yardımı alabilirsiniz, bu işlemleri web sitesi üzerinden yapmanız da mümkündür.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!