PHİLİPS Süpürge Servisi İstanbul

Kategori: Bilgi Bölümü / Bültenler - Bu yazı 12 kez okunduYorum Yazın
PHİLİPS Süpürge Servisi İstanbul

Philips; sunmuş olduğu ürünler sayesinde insanların hayatını daha kolay hale getirmektedir. Elektrikli süpürgeler başta olmak üzere birçok ürünü piyasaya süren Philips; ürünlerin en son teknolojiye uygun olmasını sağlamaktadır. Bu sayede, Philips ürünlerinin her ihtiyaca hizmet ettiğini söylemek gerekir.

Philips süpürgelerin toz torbalı, toz torbasız modelleri olmakla beraber aynı zamanda şarjlı el süpürgeleri de bulunmaktadır. Bu sayede, insanların her türlü gereksinimi için ideal nitelikler taşımaktadır. Philips süpürgeler sayesinde evinizdeki en dip köşelerde bulunan tozlardan bile kurtulma şansına sahip olursunuz. Yüksek emiş gücüne sahip süpürgelerin toz, polen ve alerjenleri kendine çekmesi söz konusudur. Buna ek olarak, kolay kullanım özellikleri bulunmaktadır. Aparatlarının rahatlıkla çıkarılması mümkündür. Filtreleme özelliğinin ise birçok süpürge modelinde olmadığını ifade etmek gerekir. Sonuç olarak, süpürgeler başta olmak üzere Philips ürünlerini almak için gerçekten çok fazla sebebiniz var!

Philips Servis Neler Vaat Ediyor?
Philips ürünlerin kalitesi yüksektir. Ancak, bu durum, onların hiçbir şekilde arıza yaşamayacağı anlamına gelmez. Bozulan veya arızalanan Philips süpürgelerin tamir edilmesi için Darıca Philips Servis ile temas kurmanız gerekmektedir. 444 78 56 numarası üzerinden servisimizle temasa geçebilirsiniz. Günün her saatinde hizmet veren Philips teknik servisi; İstanbul ve Koceli’nin her bölgesindeki müşteriler için ideal özellikler taşımaktadır.
Philips teknik servisi; bir yıl süreyle geçerli olmak üzere yedek parça ve işçilik garantisi sunmaktadır.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!