Oriflame ile Kendinizi Özel Hissedin

Kategori: Cilt Bakımı / Güzellik - Bu yazı 349 kez okunduYorum Yazın
Oriflame ile Kendinizi Özel Hissedin

Kozmetik ve cilt bakım ürünleri etkileyici güzelliğin kapısını aralayan yegane unsurlardır. Bu ürünlerin kalitesi hem cilt sağlığı hem de gelecekte doğabilecek daha büyük maddi külfetlere yakalanmamak için son derece önemlidir. Oriflame hem kaliteli hem de uygun fiyatlara ürün satarak ve sattırarak piyasada ki en güçlü kozmetik firmalarından birisi olmayı başarmıştır. Firmanın yarım asıra dayanan sektör tecrübesi ürünlerinde ki kaliteye ve çeşitliliğe de yansımış durumdadır. Dünya genelinde milyonlarca insana gelir kapısı olan oriflame ile ev hanımları dahi oturdukları yerden satış yaparak gelir elde edebilmektedir. Katalogları oldukça yoğun bir şekilde tercih edilen markanın verdiği bayilikler ve ulaştığı müşteri sayıları ise devasa boyutlardadır.

Ev hanımları veya dileyen herhangi bir kişi oriflame üyelik başvurusunda bulunarak elde ettiği katalog ile ürün satışlarına başlayabilmektedir. Geniş ürün yelpazesi hem beylere hem de hanımefendilere yönelik yüzlerce ürünü içerisinde barındırmaktadır. Sadece güzellik ürünleri ve bakım ürünleri değil aynı zamanda aksesuarlar konusunda da oldukça çeşitli bir katalog müşterilere sunulmaktadır. Firma temel değerlerine uygun ürünler piyasaya sürerek Avrupa’nın en büyük kozmetik markalarından birisi konuma erişmiş ve yıllardır bu pozisyonda liderliğini sürdürmeye devam etmektedir. Ayrıca firmanın sahip olduğu cilt bakım enstitüsü hem yenilikçi hem de sektörde lider ürünler üretmekte etkin rol oynamaktadır. Markanın kendi geliştirme ve üretme enstitüsüne sahip olmasından dolayı önemlidir.

Ürün mağazalardan, internet sitesinden veya katalog ile satış yapan kişilerden sipariş edilebilmektedir.Oriflame sipariş konusunda oldukça yaygın bir alanda hizmetlerini sürdürmeye devam etmektedir. Firmanın ürettiği her ürün herhangi bir kanal aracılığıyla sipariş edilerek en kısa sürede güvenle temin edilebilmektedir. Sipariş veya ürün hakkında soru/sorunları bulunan kişiler müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek sorunlarının çözülmesini hızlıca sağlayabilirler. Hafta içi 08.00-19.00 arasında hizmetlerine devam etmekte olan müşteri hizmetleri talepleri en kısa sürede cevaplayarak çözüme kavuşturmayı amaçlamaktadır. Güzelliğe dair bütün şifrelere ulaşabileceğiniz marka ile günün her saati ve her anı güzel görünmeye hazır olun. En güzel kokular ile dikkat çekecek ve her halinizle ilgi odağı olacaksınız.

 

 


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!