Organizasyonlarda Kullanabileceğiniz Bez Çanta ve Keseler

Kategori: Bültenler - Bu yazı 47 kez okunduYorum Yazın
Organizasyonlarda Kullanabileceğiniz Bez Çanta ve Keseler

Toptan bez çanta modelleri ve bez keseler; kına gecesi, bekârlığa veda, doğum günü veya şirket partilerinde çok işe yarayan kullanışlı ürünlerdir. Biz de bu yazımızda sizlere toptan bez çanta modelleri ve bez keselerin hangi amaçlarla kullanılabileceğinden bahsedeceğiz.

Konuklarınıza Bez Çanta İçinde Hediyeler Verin

İster çocuğunuz için doğum günü partisi yapın, ister arkadaşlarınız için ev partisi, ister şirket çalışanlarınız için yaza merhaba partisi. Yaşı ve konumu ne olursa olsun insanlar hediye almayı severler. Mesela çocuğunuzun doğum gününde, onun adını doğum gününü ve belki sevdiği bir figürü bastırabileceğiniz bez çantaların içine kitap, boya kalemi, oyuncak gibi çocuklar için uygun bir hediye koyabilir, çocuğunuzla birlikte arkadaşlarını da sevindirebilirsiniz. Eğer şirket etkinliği düzenliyorsanız, toptan bez çanta modelleri arasından seçeceğiniz bir bez çantaya şirket logonuzu, sloganınızı, belki o günü çağrıştıran yazı ya da deseni bastırabilir ve defter, ajanda, masa saati gibi hediyeleri bu şekilde sunarak şirket çalışanlarına jest yapabilirsiniz. Bez çanta imalatı konusunda uzun yıllardır tecrübeyle faaliyet gösteren Bagplus’tan toptan bez çanta fiyatları hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Şekeri Herkes Sever

Her ne organizasyonu yaparsanız yapın gerçek şu ki şekeri yediden yetmişe herkes sever ve minik bir kese içerisindeki şekerlere kimse hayır diyemez. Çocuk partilerinde çok sevdikleri jelibonları, ev ve şirket partilerinde çikolata çeşitlerini, kına organizasyonlarında ise lokum ya da geleneksel şekerleri şık, dilediğiniz baskıyı yaptırabileceğiniz bez keseler içinde sunabilirsiniz.

Kına Kesesi de Olur, Lavanta Kesesi de

Kına gecelerinde kına kesesi olmazsa olmazdır. Bekârlığa vedalarda ve nikâhlarda ise lavanta kesesi sık tercih edilir. Bagplus’ta bu iş için çok şık jüt keseler bulunuyor. Toptan alabileceğiniz jüt keselerin içine isteğinize göre kına ya da lavanta koyup, şık bir ip ya da kurdeleyle bağlayabilir; düğümlerken arasına sıkıştıracağınız taze ya da kuru çiçeklerle konuklarınız için kendi el emeğiniz olan, zarif bir hediye hazırlayabilirsiniz.

Bir Günlük Değil, Ömürlük

Tüm bu ürünlere dilerseniz o özel günü çağrıştıracak tarih, yazı ya da desen baskısı yaptırabilirsiniz. Üstelik bez kese ve çantalar günlük hayatta pek çok kullanım alanına sahip olduğu için onları hediye ettiğiniz ürünleri genellikle uzun süre kullanır ve her kullanımda sizi hatırlarlar.

 


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!