NİVO İSTANBUL PROJESİ

Kategori: Bültenler - Bu yazı 94 kez okunduYorum Yazın
NİVO İSTANBUL PROJESİ

Cathay Group ve Neba A.Ş. işbirliği ile Küçükçekmece’de hayata geçirilen Nivo İstanbul konut projesi, 42.000 metrekare arsada konumlanıyor. Karma proje olarak hayata geçirilen proje, 6 blok olarak planlandı.

Nivo İstanbul projesi yatırımcısına sağladığı lokasyon avantajı sayesinde, kullanıcılarına her yere alternatifli olarak ulaşım olanağı sunuyor. İstanbul’un en hızlı değer kazanan ve son dönemde markalı konut projelerinin yeni gözdesi olan Basın Ekspres Yolu lokasyonunda hayata geçirilen Nivo İstanbul projesi, 1104 üniteden meydana geliyor. Daire, ofis ve dükkan karmasından oluşan Nivo İstanbul projesinde teslimlerin 2018 yılında yapılası planlanıyor.

Konutların yer alacağı blokta daireler, 1+1 ve 2+1 olarak tasarlandı ve büyüklükleri 50 ila 147 metrekare arasında değişecek. Söz konusu metrekarelerdeki daireler, yatırımcıların isteği doğrultusunda birleştirilerek farklı, büyük oturumlu alanlara ulaşılabiliyor.

Kullanıcısına ihtiyacı olan her şeyi anında sunan Nivo İstanbul, hem konforlu bir yaşam alanı hem de prim getirisi yüksek olan bir yatırım olanağı sunuyor. Merkezi lokasyonuyla yatırımcısına büyük fırsat sunan proje, İstanbul’un her yerine kolay ulaşım imkanı sağlıyor.

Nivo İstanbul projesi, mimari planlaması kadar sosyal donatıları ile de yatırımcısına kolaylık sunuyor. Projenin sosyal donatıları arasında; kapalı otopark, çocuk oyun alanı, avm, oturma alanları ve kameralı güvenlik sistemi yer alıyor.

Nivo İstanbul Projesine Yakın Hastaneler

Rehamer Fizik Tedavi Merkezi, Acıbadem Atakent Hastanesi, Rumeli Hospital, Medicine Hospital, Güneşli Erdem Hastahanesi, Batı Bahat Hastanesi, Özel İstanbul Hospital, Özel Kaş Tıp Merkezi, Özel Vera Tıp Merkezi, Özel Rumeli Hastanesi, Avrupa Cerrahı ve Tıp Merkezı, Özel Halkalı Kent Hastanesi, Aksa Cerrahi Tıp Merkezi, İstanbul Mehmet Akif Ersoy Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Özel Median Hospital, Bağcılar Hospitadent Diş Hastanesi

Nivo İstanbul Projesine Yakın Okullar

Siyavuşpaşa Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi, Halkalı 2 Doğa Koleji, Başer Anadolu Sağlık Meslek Lisesi, Nahit Menteşe Endüstri Meslek Lisesi, Güneşli Doğa Koleji, Cihangir Koleji, İsmet Aktar Anadolu Teknik Lisesi, Bahçeşehir Koleji Halkalı, Türkiye Gazetesi Anadolu Meslek Lisesi, KüçükÇekmece Anadolu İmam Hatip Lisesi, AREL Koleji, Okyanus Koleji, Bağcılar Endüstri ve Meslek Lisesi, Halkalı Ticaret Meslek Lisesi, Kadriye Moroğlu Anadolu Lisesi, Halkalı Doğa Koleji, Bilim Koleji, Yenibosna Anadolu İmam Hatip Lisesi, Hayrettin Karaman Kiz Anadolu İmam Hatip Lisesi, Özel Balkaya Anadolu Sağlık Meslek Lisesi, Halkali Mehmet Akif Ersoy Lisesi, Okyanus Koleji, Şehit Binbaşı Bedir Karabıyık Tek. ve End. Mes. Lisesi, Abdurrahman ve Nermin Bilimli Anadolu Teknik Lisesi, Kocasinan İlköğretim Okulu, Mehmet Akif Lisesi, Behiye Dr.Nevhiz Işıl İlkokulu, Halit Ziya Uşaklıgil I.Ö.O., Edip İplik Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi

Nivo İstanbul Projesine Yakın Alışveriş Merkezleri

Avcılar Torium AVM, StarCity Outlet Center, ArenaPark, ArmoniPark, 212 İstanbul Power Outlet, İstwest Meydan, CarrefourSA

Kaynak: https://www.projedefirsat.com/nivo-istanbul.html

Eklenme : 12.01.2018


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!