Marka Tescil Firması

Kategori: Bilgi Bölümü - Bu yazı 14 kez okunduYorum Yazın
Marka Tescil Firması

Bir firmanın malını ya da hizmetini diğer firmalardan ayıran işarete marka denir. İşletmeler için önem taşıyan markaların tescillenmesi büyük bir avantaj sağlamaktadır. Aynı şekilde üretilen bir ürünün de patentinin alınması yine kişi, kurum ve kuruluşlar için büyük önem taşımaktadır. Yasal olarak bütün haklara sahip olmayı gerektiren tescil işlemleri ve marka sorgulama için hizmet veren www.turkmarkatescil.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Profesyonel Hizmet

Kaliteden ödün vermeden çalışan ve Türk marka tescil işlemleri sektöründe % 100 müşteri memnuniyeti sağlamaktadır. Başvuru aşamasından tescil ve patent işlemlerine kadar başarılı bir avukat eşliğinde çalışmaktadır. Profesyonel bir hizmeti ekonomik fiyata, müşterilerine sunuyor.

Yasal bir süreç olan patent tescili, tasarım tescili, marka tescili gibi işlemleri başta patent sorgulama olmak üzere birçok sorgulamayı firma kurallar uygun olarak yapmaktadır. Sorgulama hizmetini ücretsiz olarak veren firma, işlem sürecini en hızlı şekilde tamamlamaktadır.

Kaliteli Hizmet Anlayışı

Tescil işlemleri ve isim hakkı sorgulama hakkında bilgi almak için hafta için 09.00 ila 18.00 arası iletişim kurabilirsiniz. Profesyonel ekibi ile aklınıza takılan bütün soruların cevabını bulabilirsiniz. Uzman ekip kadrosu tarafından ücretsiz yapılan araştırmanın sonucunu aynı gün içerisinde müşterisi ile paylaşmaktadır.

Marka sorgulama ve tescil işlemleri için online platformda da hizmet veren firma iletişim formları aracılığıyla ulaşan müşterilerine kesin dönüş yapmaktadır. Bütün hizmeti yasal kurallara uygun olarak yürüten firma, son derece kaliteli bir süreç sağlayıp, sonuçlandırmaktadır.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!