Malta’da Dil Okulu

Kategori: Bilgi Bölümü - Bu yazı 3 kez okunduYorum Yazın
Malta’da Dil Okulu

 

Dil okulu dendiği zaman pek çok insanın aklına öncelikle İngilizce gelmektedir. Buna ek olarak öğrenciler İngilizce öğrenmek adına pek çok ülkeyi göz önünde bulundurur. Bunlardan bir tanesi de İngiltere’dir. Ancak ne var ki İngiltere hem pahalılığı hem de vize konusunda çıkardığı zorluklardan dolayı geri planda kalmak durumundadır. Keza ABD de aynı sebeplerden dolayı öğrencilerin öncelikli tercihi olmaz. Hem vize kolaylığı hem de nispeten makul fiyatlı bir ülke oluşu yönünden Malta, her zaman için çok daha fazla tercih edilmektedir. Ayrıca Malta’nın yegane avantajı vize konusunda sağladığı kolaylıklar ve nispeten makul fiyatlı bir ülke oluşu da değildir.

Vize Kolaylığı İçin Malta

Vize konusunda yeşil pasaporta sahip öğrencilerin bambaşka bir avantajı olacaktır. Yeşil pasaport sahibi öğrenciler, 180 gün içerisinde 90 güne kadar Malta’ya vizesiz seyahat edebilecektir. Bordo pasaporta sahip öğrenciler de Malta konusunda vize kolaylığı yaşayacaktır. Zira Malta, Avrupa ülkeleri arasında en kolay vize veren ülkelerden de bir tanesidir. Hatta pek çok öğrenci ilk başvurusu olmasına rağmen rahatlıkla vize alabilmektedir.

Unutulmaz Bir Tatil İçin Doğru Adres

Malta, öğrencilere unutamayacakları bir tatil olanağı da sunmaktadır. Bu bağlamda öncelikli olarak öğrenciler iklimin getirdiği güzelliklerden istifade edeceklerdir. Bu iklimin bir getirisi olarak kumsallar da keyifli bir deniz tatili vaat etmektedir. Elbette Malta’da daha pek çok eğlence mekanı ve keyifli vakit geçirmeye müsait etkinlik bulunmaktadır. Bu nedenle öğrenciler hem dil eğitimi ve öğrenimini yüksek nitelikte alırken hem de hayatları boyunca akıllarından çıkmayacak bir tatil yaşayabilecektir.

Sayısız Konaklama Seçeneği Arasından Dilediğinizi Seçin

Malta, çok sayıda dil okulu ve dil eğitim kurumunu bünyesinde barındırır. Buna paralel olarak adeta sayısız konaklama seçeneği de bu ülkede yer almaktadır. Hal böyle olunca öğrenciler hem bütçelerine hem de beklentilerine en uygun olan konaklama seçeneğinden yana tercihlerini kullanabilirler. Malta’da aile evleri, öğrenci evleri, yurtlar ve daha pek çok konaklama seçeneği yer almaktadır. Daha fazla ve detaylı bilgi için ise edumag.net adresini ziyaret etmeniz mümkündür.

 


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!