Kurumsal Piknik Organizasyonu

Kategori: Bilgi Bölümü - Bu yazı 22 kez okunduYorum Yazın
Kurumsal Piknik Organizasyonu

Piknik organizasyonu genelde Şirketler, kurumlar ve okullar, çalışanlarına, üyelerine ve öğrencilerine motivasyon hediyesi sunmak adına, çeşitli etkinlikler düzenliyorlar. Bu etkinliklerden en bilineni ve tercih edileni ise kurumsal piknik organizasyonları. Peki kurumsal piknik organizasyonlarında ne tür aktiviteler ve etkinliklere yer verilebilir? Kurumsal piknik organizasyonu alanında profesyonel hizmet veren İzmir Organizasyon firması ile kurumsal piknik organizasyonu önerileri üzerine konuştuk.

Kurumsal Piknik Organizasyonu Nedir?

Kurumsal piknik organizasyonu, kurumların ve firmaların, çalışanları, üyeleri veya öğrencileri için açık havada düzenledikleri, motivasyon etkinlikleridir. Motivasyonun yanı sıra, şirketler, çalışanları arasındaki iletişimi güçlendirmek adına da bu tür etkinlikleri düzenlerler.

Kurumsal piknik organizasyonları, çoğu kurumsal şirket tarafından her yılın belirli gününde düzenlenir. Profesyonel bir organizasyon şirketi ile birlikte, yaratıcı aktiviteler, eğlenceli etkinlikler programlarlar.

 

Kurumsal Piknik Organizasyonu Aktivite ve Etkinlik Önerileri

İzmir Organizasyon firması, uzun yıllardır kurumsal firmaların, belediyelerin, okulların ve çeşitli derneklerin, kurumsal piknik organizasyon larını planlıyor ve organize ediyor. Kimi kurumlar bu etkinlikleri aile şenlikleri adı altında organize ediyor, kimi firmalar ise bahar şenlikleri olarak tanımlıyor.

İzmir Organizasyon firması, organizasyon alanında deneyimli ve yaratıcı ekibi ile birlikte, kurumsal etkinlikler için çeşitli aktiviteler hazırlıyor. Hem çalışanların, hem yöneticilerin hem de çalışanların ailelerinin katılımcı olduğu bu tür etkinliklerde, her yaşa ve her gruba hitap eden çeşitli etkinlikler planlanıyor.

Masaj Etkinliği ile Tüm Senenin Yorgunluğu Atılıyor

İzmir Organizasyon, firma çalışanlarına, yöneticilerine ve ailelerine, eğlence öncesi yorgunluklarını atmaları için masaj hizmeti veriyor. Eğlenmek için tüm senenin yorgunluğunu atmak gerek. İzmir Organizasyon firmasının temin ettiği profesyonel masörler, organizasyon katılımcılarının her birine dinlendirici masaj hizmeti sunuyor.

Sizler de, piknik organizasyonu katılımcılarına böyle bir jest hazırlayabilirsiz.

 

Kuaför Ekibi ile Konsept Piknik Saçları

İzmir Organizasyon firması, kurumsal piknik etkinliklerinde herkese özel etkinlik ve aktivite hizmeti sunmaya özen gösteriyor. Hem yetişkin hem de çocuklar için, profesyonel kuaför ekibi ile hizmet veriyor.

Piknik organizasyon alanında kuaför ekibi için özel bir bölüm oluşturuluyor. Masaların, aynaların, tokaların bulunduğu kuaför bölümünden, herkes konsept bir saçla ayrılıyor.

Profesyonel Yüz Boyama Standları ile Piknik Organizasyonları Maskeli Baloya Dönüşüyor

İzmir Organizasyon deneyimli animasyon ekibi ile çocuklar için yüz boyama etkinlikleri yapıyor. Ancak bu etkinliklerde yetişkinler de unutulmuyor.

Profesyonel yüz boyamacılar, yüz boyama standlarında hizmet veriyorlar. Her biri, profesyonel ve birinci sınıf kalitede yüz boyaları kullanıyorlar. Biz yetişkinlerin de hayran oldukları kahramanlar var elbet. İstenilen figürleri, objeleri, yüzlerimize resmediyorlar. Yüz boyama standları ile kurumsal piknik organizasyonları adeta maskeli baloya dönüşüyor.

 

Dövme Sanatçıları Sayesinde Tarzınızı Yansıtın

İzmir Organizasyon firmasının en keyifli aktivitelerinden bir diğeri de ‘dövme (tattoo) standları’.

Yoğun çalışma döneminde hayalindeki dövmeleri yaptırmaya fırsatları olmayan çalışanlar, kurumsal şirket pikniklerinde dövmelerine kavuşuyorlar. Profesyonel dövmeciler, katılımcıların istediği dövmeleri piknik alanında kurulan standlarda yapıyorlar.

Geçici Dövme ve Hint Kınası Standlarında Şenlik Konseptine Uyum Sağlayın

Kalıcı dövme yaptırmak istemeyenler için de geçici dövme standları veya Hint kınası standları kurabilirsiniz.

Geçici dövme standlarında, sağlıklı boyalar ile kalıcı olmayan dövmeler yapılıyor. Hint kınası standlarında ise, Hint kınası ile geleneksel Hint motifleri yapılıyor. Örneğin; takım halinde oynanan piknik oyunlarında her takım üyelerine takıma özel bir geçici dövme yaptırabilirsiniz.

Konsept Fotoğraf Çekimi ile Piknik Organizasyonlarınızı Ölümsüzleştirin

İzmir Organizasyon firması, kurumsal piknik etkinlikleri için eğlenceli bir aktivite daha sunuyor : Konsept fotoğraf çekimi.

Konsept fotoğraf çekimi, piknik organizasyon alanında hazırlanan maket bölümlerde yapılıyor. Üç boyutlu olarak çeşitli manzara ve görseller hazırlanıyor. Profesyonel fotoğrafçılar, bu görselleri fon olarak kullanarak fotoğraflarınızı çekiyor. Ardından fotoğraflarınızın çıktısını alıp size teslime diyorlar. Dilerseniz bu fotoğrafları dijital ortamda da teslim alabiliyorsunuz.

Falcı Köşesi Muhabbetleri

İzmir Organizasyon, deneyimli falcıları ile de piknik organizasyonlarınızı özelleştiriyor.

Tarot ve kahve falı gibi fal seçenekleri ile falcılar standlarında sizleri bekliyorlar. Fala inanmayıp falsız da kalamayanlar için muhabbet dolu ve gizemli bir aktivite seçeneği olabilir.

Survivor Oyun Parkurlarında Kıyasıya Mücadele

Televizyon programlarından bildiğimiz survivor oyunlarını, kurumsal piknik organizasyonlarınıza da getirebilirsiniz. İzmir Organizasyon firması, her yaş grubuna uygun parkur seçenekleri ile survivor parkuru kiralama hizmeti veriyor.

Survivor parkurları, zorluk derecesine ve katılımcı yaş grubuna göre değişiklik gösteriyor. Çocuklar için bu parkurların sayısı 7 ile 8 olabilirken, yetişkinler içinse 10 ile 12 parkur arasına değişebiliyor. Parkurlar, tırmanma, sürünme, atlama zıplama ve denge oyunlarından oluşuyor. Yarışmanın sonunda kazanan takıma ve takım üyelerin çeşitli ödüller sunuluyor.

İzmir Organizasyon Kurumsal Piknik Organizasyonu Hizmetleri

İzmir Organizasyon firması ve kurumsal piknik organizasyon hizmetleri hakkında detaylı bilgiye www.izmirorganizasyon.com ve www.piknikorganizasyonu.com.tr adresli web sitelerinden ulaşabilirsiniz. Kurumsal piknik organizasyonu etkinlikleri ve aktiviteleri hakkında detaylı bilgi için de 02324215000 numaralı irtibat telefonlarını arayabilir, firmanın müşteri temsilcilerine ulaşabilirsiniz.

Odak Anahtar Kelime Kurumsal Piknik Organizasyonu Meta Açıklaması İzmir Organizasyon firması ile kurumsal piknik organizasyonu etkinlikleri ve aktivite önerileri hakkında konuştuk. İzmir Organizasyon. Anahtar Kelimeler Kurumsal piknik organizasyonu, kurumsal piknik organizasyon, kurumsal piknik organizasyon önerileri, izmir kurumsal piknik organizasyonu, izmir organizasyon firmaları, izmir organizasyon şirketleri, şirket piknik organizasyonları, izmir organizasyon

 


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!