Kına Gecesi Eğlencesi

Kategori: Bilgi Bölümü - Bu yazı 27 kez okunduYorum Yazın
Kına Gecesi Eğlencesi

 

Bekârlığa veda partisi olarak da bilinen kına eğlenceleri çeşitli kına organizasyon şeklinde de yapılmaktadır. Özellikle gelinler için özel olan kına gecesi tam anlamı ile düğünden daha çok eğlenceli geçmektedir. Bu yüzden kına gecesi için yapılan sunumlar daha fazla olmaktadır.

Aileler için yorucu olarak yapılan kına geceleri firmamız ile sorunsuz şekilde tamamlanmaktadır. Böylece hem aileler hem de gelin damat sadece eğlencenin tadını çıkararak geceyi sonlandırmaktadır. Firmamızın sağladığı hizmetlerin başında kına gecesi boyunca beraber olmak vardır. Bu yüzden kına gecesini sorunsuz ve yüksek eğlenceli olarak geçirebilirsiniz.

Online olarak da ulaşabildiğiniz firmamızda tüm hizmetlerimiz detaylı olarak bulunmaktadır. aynı zamanda sosyal medya üzerinden de iletişim sağlamanız mümkün olmaktadır. Özellikle kampanya dâhilinde sağlanan paket alımları kına organizasyon çeşitlerinde en uygun şekilde bulunmaktadır. Sitemizde paket açılımı olarak tüm çeşitleri inceleyebilirsiniz. Daha detaylı bilgi olarak da iletişim numaraları ile bu konuda ne bilgili olan ekip arkadaşlarımızdan tam bilgileri alabilirsiniz.

Yılın trendleri olarak kullandığımız kına eğlencelerinin sunumunda, kişiye özel kına tahtı ve kaftan çeşitleri birbirinden özel renk ve modeller ile sunulmaktadır. Hatta kına eğlencesi boyunca devam eden sunumlarda gelin ve damat isteklerine göre devam etmektedir. Kınaların olmazsa olması davul show ve konfeti Show isteğe göre değiştirilebilmektedir. Kına organizasyon ayarlama işlemlerinde uygun konsept seçimi farklı mekanlara uygun olarak dizayn edilebilmektedir.

Özel yapım kaftan modellerine uygun olarak konseptimize özel damat kostümleri de bulunmaktadır. Paket alımlarına özel olarak belirlenen kına gecesi eğlencesinde giriş sunumlarından başlayarak kına dağıtımına kadar ekip arkadaşlarımızın ilgisi bulunmaktadır. Yukarıda da belirttiğimiz gibi Pendik asır kına organizasyon firması ile size sadece eğlencenin tadını çıkarmak kalmaktadır.

Kına gününden önce bizimle iletişime geçerek konsept ayarlaması ve mekan belirlemesi yapmanız gerekmektedir. Bu işlemden sonraki tüm iş ve görev yönetimi bize ait olarak kına gecesinin sonuna kadar devam etmektedir. Dilerseniz önceki çalışmalarımızdan fikir edinebilir ya da paket uygulamalarımızın tümünü inceleyerek kına organizasyon için çalışma konseptimizi belirleyebilirsiniz. Böylece muhteşem bir güne hazırlık ve sınırsız hizmet olarak kına gecenize eğlenmeye odaklanabilirsiniz.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!