Kayseri’nin Estetik Merkezi

Kategori: Güzellik - Bu yazı 23 kez okunduYorum Yazın
Kayseri’nin Estetik Merkezi

Şayet siz de Kayseri ilinde yaşıyor ve işini iyi yapan, profesyonel bir estetik merkezi arıyor iseniz Teoman Eskitaşçıoğlu’nun yönetiminde olan Kayseri estetik merkezi şubesini gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Prof. Dr. Teoman Taşçıoğlu, 1995 yılında Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olarak Tıp Doktoru olmaya hak kazanmıştır. 2003 yılında Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi alanında uzmanlık yapmış ve bir süre E.Ü.T.F. Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalında Öğretim Görevlisi olarak çalışmıştır.

2005 yılında ise Öğretim Üyesi Yard. Doç. Dr. kadrosunda öğretim üyeliği yapmıştır. 2010 yılından itibaren bu zamana kadar ise yine aynı olan kurumda Doç. Dr. kadrosu ile Öğretim Üyeliğine devam etmektedir. Ayrıca bir yandan da Kayseri Memorial Hastanesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Bölümünde kısmi zamanlı olarak hekimlik yapmaktadır. Operasyonlardan daha çok operasyonu gerçekleştirecek olan doktorlar önemlidir, büyük önem taşımaktadır.

Büyük Kulaklar Kabusunuz Olmasın

Kayseri kulak estetiği şubesi ile iletişime geçerek konu hakkında istediğiniz bilgilere ulaşabilirsiniz. Bu firmayı seçerek kulak estetiğinizi emin ellerde yaptırabilirsiniz. Kayseri kulak estetiği Teomaneskitaskitascioglu.com adlı resmi web sitesine giriş yaparak çok kolay bir şekilde iletişime girebilirsiniz.

Burun Estetiği Hakkında Bilgi

Kayseri burun estetiği için Teoman Eskitaşçıoğlu’nun estetik merkezini hiç tereddüt etmeden tercih edip başarılı sonuçlar elde edebilirsiniz. Daha fazla bilgi için kayseri rinoplasti ya da kayseri burun estetiği şubesine giriş yapabilirsiniz.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!