Kaş Modelleri ve Microblading Uzmanı Özge Özel

Kategori: Güzellik - Bu yazı 418 kez okunduYorum Yazın
Kaş Modelleri ve Microblading Uzmanı Özge Özel

Kişisel bakımına önem veren, kaşlarında kalıcı çözümler arayan kadınlara bizden bir öneri, kıl tekniği ile kalıcı kaş kontörü ve yüze göre en uygun kaş modellerini uygulayan Makyaj Stilisti ve Uzmanı Özge Özel bu konuda güvenebileceğiniz en uzman kişi!

Ünlü isimlerin stil ve makyaj danışmanlığını yapan Özge Özel yüz şeklinizle uyumlu bir kaş tercihinin, sizi daha güzel göstereceğini ve son yılların en tercih edilen microblading uygulaması kıl tekniği ile kaş şekillendirme sayesinde kalıcı bir çözüm elde edebileceğinizi belirtiyor.

Yüz Şekilleri ve Uygun Kaş Modelleri
Günümüzde makyaj ve bakım konusundaki çalışmalar daha profesyonel bir zeminde devam ediyor. İşin uzmanları yaptıkları çalışmalarla birlikte, daha güzel olma konusunda kadınlara kolay ve erişilebilir çözümler sunuyor. Yıllardan beri güzelleştirdiği kadınlarla bu işin uzmanı olduğunu ispat eden Özge Özel, özellikle doğal kaş modelleri konusunda iddialı. Her fırsatta insanların yüz yapısı ve kaş modelinin uyumlu olmasına dikkat çeken uzman isim, “Kaşlar kişinin yüz ifadesini ve adeta karakteristik özelliklerini gösteren en önemli unsurdur” diyor ve yaptığı kaşların doğal görünmesine büyük önem veriyor.

 

Microblading

Oldukça gelişmiş ve kaliteli bir yöntem olan kalıcı kaş şekillendirme uygulaması Microblading, son yıllarda çokça tercih ediliyor ve kadınlardan tam not alıyor. Uzman isim Özge Özel, klinik ortamında son derece profesyonel çalışmalarla birlikte, güzellik ve bakım konusunda kalıcı çözümler üretiyor. Özel, kendisinden bu hizmeti almak isteyenlere, önce silinebilir kaş kalemi ile uygulamak istediği kaşı çiziyor. Kişinin modeli beğenmesi ve onaylaması halinde bire bir çizime uygun kıl tekniği ile uygulamayı gerçekleştiriyor. Özel, zaman zaman ünlülerin veya mankenlerin kaş şekilleri ile kendisine gelen ve aynısının uygulanmasını isteyen müşterilerine ise yüz şekillerini daha iyi tanımalarında yardımcı oluyor. Sonuçta müşterinin istediğinden çok daha güzel sonuçlar ortaya çıkıyor.

 


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!