Kapadokya Balon Turu

Kategori: Bültenler - Bu yazı 10 kez okunduYorum Yazın
Kapadokya Balon Turu

 

Dünyanın sayılı görsel harikalarından biri olan Kapadokya, balon turları ile ünlenen romantik bir bölgedir. Hava koşullarının uygun olduğu her gün sabah erken saatlerde düzenlenen Kapadokya Balon Turu, tüm güvenlik önlemleri alınarak yapılmaktadır.Balonlarımız sıcak hava ile çalışan ve tüm güvenlik teçhizatının tam olduğu güvenli alanlardır. Deneyimli pilot ve rehberler eşliğinde yapılan balon turu, misafir kapasitesi ile sınırlıdır. Covid-19 önlemleri kapsamında tüm misafirlerimizden kurallara uyulmasını rica ediyoruz. Uçuş sonrasını, küçük bir parti ile kutluyoruz. Tur süresince bolca fotoğraf çekip, muhteşem manzaranın tadını çıkarabilirsiniz.

Kapadokya Balon TuruProgramı

Sabah gün doğmadan önce, misafirler otellerinden özel servis araçları ile alınır ve Kapadokya Balon Turu programı başlar. Tur programı ortalama 3 saat sürmektedir. Balonda geçen süresi yaklaşık 1 saattir. Diğer zaman dilimde ise misafirlerin geliş gidiş transferleri, kısa bilgilendirme eğitimi ve küçük aktiviteler yapılmaktadır.Masal gibi bir gün geçirebilmeniz için her şeyi organize ediyoruz. Sabah 05.30 gibi başlayan turumuz, 08.00 civarında sona eriyor. Günde 2 farklı tur düzenlenmektedir. İsteyen misafirlerimiz gece turuna katılabilirler. Rezervasyon yaparken hangi tura katılmak istediğinizi belirtmeniz gerekir. Genellikle sabah turu tercih edildiği için, yoğun dönemlerde en az 3 gün öncesinden satın alma işlemini tamamlamanızı tavsiye ediyoruz.

Kapadokya Balon TuruGüzergâhı

Yılın her mevsiminde yapılan Kapadokya Balon Turu güzergâhı kapsamında Ürgüp, Göreme, Avanos gibi Kapadokya’nın en güzel ve ilgi çekici yerlerini görebilirsiniz. Havalandıktan sonra 20 km’yi içeren bir güzergâhta dolaşıyorsunuz ve tüm manzarayı kuşbakışı olarak izleyebiliyorsunuz. Üçhisar kalesi, Kızılırmak, Erciyes ve Hasan Dağı gibi muhteşem yerleri de tur kapsamında tepeden görebilirsiniz.Olağanüstü hava şartları ve sert rüzgâr olmadığı sürece, tur güzergâhı bu şekildedir. İstisna durumlarda farklı bölgeler olabilmektedir. Kapadokya ve çevresini havadan izlemek ve bu görsel şölene tanıklık etmek, size unutulmaz bir deneyim kazandıracak.

Kapadokya Balon TuruFiyatları ve Rezervasyon

Misafir kapasiteli güvenli balonlar ile yapılan Kapadokya Balon Turu fiyatı 800 liradır. Fiyata dâhil olan hizmetler:

  • Gidiş – geliş otel transferi
  • Rehberlik
  • Sertifika
  • Tur kapsamında ikram edilen aperatifler

6 yaşından küçük çocuk misafirlerimiz için de aynı fiyat uygulanmaktadır. Balonlarımız 10 ila 20 kişi kapasiteli olup, balon içinde sosyal mesafe ve hijyen kurallarına uygun şekilde organize olmanız rica olunur. Fiyatlar mevsimsel olarak değişebilmektedir. Yoğun dönemlerde yer bulmanız zor olacağı için, lütfen en erken 72 saat öncesinden rezervasyon yaptırın. Web sitemiz üzerinden veya sitede yazan telefon numaralarımızı arayarak rezervasyon ve satın alma sürecini tamamlayabilirsiniz. 10 kişi ve üzeri gruplar için özel fiyat uygulanmaktadır. Bunun için bizi aramanız yeterlidir. Güncel fiyat bilgisi ve rezervasyon için hemen şimdi arayarak bu muhteşem deneyimi kaçırmayın.

Kapadokya Turları hakkında daha fazla bilgi için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!