Kadın iç giyim seçenekleri

Kategori: Bilgi Bölümü / Güzellik - Bu yazı 54 kez okunduYorum Yazın
Kadın iç giyim seçenekleri

Hergün kıyafet değiştirirken üzerimize giydiğimiz şeylere fazlasıyla önem verirken iç giyimimize fazla önem vermeyiz. Bunun sebebi daha çok dış görünüşe önem vermemizdir. Bu düşünce çok mantıklı olsa bile aslında iç çamaşırı seçerken bile en azından rahat hareket edebilmemiz için iç giyim seçimlerinde dikkatli olmamız gerekmektedir. Özellikle kadın iç giyimleri konusunda seçici olmakta fayda var. Size iç giyim konusunda bazı tüyolar verebiliriz.

Pamuklu İç Çamaşırlar Giymek

Herkes tarafından hoş durmadığı kabul edilen pamuklu iç çamaşırlar aslında diğer sentetik kumaşlara göre en sağlıklı seçenektir. Diğer kumaşlar cildin nefes almasına engel olduğu için bakterilerin vicudun belli bölgelerinde türemesine olanak sağlıyor. Eğer herşeye rağmen sentetik kumaşları giymekten vazgeçemiyorsanız en kötü ihtimal ağ kısmının pamuklu olmasına dikkat etmelisiniz.

Tanga Külotlar Dışarıdan Belli Olduğu İçin..

Bir tayt giydiğinizde dışarıdan içinize giydiğiniz külotun çizgilerinin belli olmasından pek hoşlanmazsınız, rahatsız olursunuz. Tangalar giydiğiniz kıyafetin arka tarafında herhangi bir bakteri olduğunda kolayca vajina bölgesine ulaşabilir ve hastalıklara yok açabilir. Bu sebeple tanga giyme sıklığınızı düşürün.

Yatarken İç Çamaşırı Giymelimisiniz?

Uzman görüşlerine bakıldığında pijamanızın altına gece rahat yatmak için iç çamaşırı giymemenizi öneriyor. Çünkü gece boyunca vicudun önemli bölgesinde bakteri üretebilir ve bu bakteriler cinsel hastalıklara sebep olabilir. Cinsel bölgenizi havalandırmanız, o bölgeyi kuru ve temiz tutmanıza yardımcı olur. Bu sebepten dolayı hergün olmasa bile 2 günde bir iç çamaşırı olmadan yatmayı denemelisiniz.

Renkli İç Çamaşarı Giymek Rahatsız Edici Olabilir.

Çeşitli renklerde iç çamaşırı giymek oldukça eğlencelidir, özellikle fantezi giyim bölümünde bu şekil iç çamaşırları rahatça bulabilirsiniz. Fakat uzmanlar bunun tehlikeli olduğunu söylüyorlar. Tekrarlanan vajinal hastalıkları arttırabilir ve bu iç çamaşırlarını giydiğinize pişman olacağınız sonuçlar ile karşılaşabilirsiniz.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!