İstanbul’da Helikopter Turu Fiyatları

Kategori: Bilgi Bölümü - Bu yazı 11 kez okunduYorum Yazın
İstanbul’da Helikopter Turu Fiyatları

Havacılık araçlarından biri olarak helikopterler ile belirli bir bedel karşılığında birçok şehirde gökyüzünden uçuşlar gerçekleştirilebilmektedir. Özel günler için kullanılabilen helikopter turları ile birçok kişi unutulmaz anlar yaşamaktadır. Evlilik teklifleri ve doğum günleri gibi birçok özel günler için helikopter turları ile unutulmaz günler yaşamak mümkün olmaktadır. Bunun yanı sıra helikopterler ile grup uçuşları düzenlenmesi ile bu uçuşları gerçekleştirilebilmesinin yanı sıra bireysel olarak da helikopter turları düzenlenebilmektedir. Çeşitli şehirlerde gökyüzünden istenilen alanlar seyredilebilir ve yeni bir etkinlik olarak kullanılabilmektedir.

İstanbul içinde bulunan helikopter turları için grup uçuşları ile birlikte özel uçuşlar da gerçekleştirmek mümkün olmaktadır. Sürelerin istenildiği kadar belirlenmesi gibi kişilerin belirli bir alan üzerinde uçuşlarını gerçekleştirebilmektedir. İstanbul helikopter turu gerçekleştirmek isteyen kişilerin helikopter-turları.com adresi üzerinden detaylı bilgi sahibi olmaları mümkün olmaktadır. Ayrıca rezervasyon ve fiyat konularında da bu siteden bilgi alınabilmektedir. Genel olarak Pazar günleri gerçekleştirilen turlar için özel talep doğrultusunda diğer günler için de tercih edilmesi durumunda uçuş planları gerçekleştirilebilmektedir. Özel turlar 750 Euro dan başlayan fiyatları ile birlikte tercihlere ve sürelerine göre fiyatları değişiklik gösterebilmektedir. Helikopterlerin kalkış noktası olarak Maslak üzerinden helikopterleri kullanılabilmektedir. Kullanılmak istenilen tur süreleri havada geçen süreler baz alınması ile birlikte yerde geçen süre, bu süreye dahil edilmemektedir. Bu sayede kiralamış olduğunuz sürenin tamamı gökyüzünde geçirilebilmektedir.

İstanbul helikopter turları şirketi resmi sitesi içinde çeşitli süreler ile birlikte helikopter çeşitleri ile de tercihler oluşturulabilmektedir. 15 dakikalık bir uçuş gerçekleştirmek isteyen kişilerin rota olarak boğaz ve tarihi yarımada üzerinde turlarını gerçekleştirmeleri mümkün olmaktadır. Sitede kişilerin kullanabileceği helikopter tipleri olarak Enstrom 480B, Agusta Aw119, Agusta Aw139, Bell 206 Jet Ranger, Bell 206 Long Ranger ve Bell 407 tiplerinde helikopterler ile uçuşlar gerçekleştirilebilmektedir. Turlar genel olarak 15 dakika, 25 dakika, 30 dakika, 45 dakika ve 60 dakika özel uçuşların yanı sıra grup uçuşları ve evlilik teklifi seçenekleri ile turlar gerçekleştirilebilmektedir. İstanbul helikopter turları ile evlilik teklifi için özel etkinlikler de gerçekleştirilebilmektedir.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!