İstanbul PROTHERM Kombi Tamir Servisi

Kategori: Bültenler - Bu yazı 14 kez okunduYorum Yazın
İstanbul PROTHERM Kombi Tamir Servisi

Kışın kapıda olduğu şu günlerde bir kombiye ihtiyaç duydunuz ve mükemmel özellikleri ile sizi ve ailenizi soğuk kış günlerinde sıcacık tutacak yepyeni bir kombi araştırması içerisine girdiniz. Onca araştırmadan sonra birçok seçenek arasından birbirinden farklı ve ekonomik özelliklere sahip bir protherm kombiyi satın aldınız. İşte bu noktadan sonra Protherm servisin sizin için sağlayacağı imkânlar başlıyor demektir.

Öncelikli olarak sizlerin memnuniyetini en üst düzeye çıkarabilmesi için kurulan profesyonel ekibimiz ile yeni kombinizin kurulumunu sağlarız. Daha sonra ise gerek arıza da gerekse bakımında Protherm Servis her zaman yanınızda yer alacak.

Servis danışmanlarımız bir telefonla en kısa sürede yanınıza gelecektir. İhtiyaçlarınız doğrultusunda gerekli desteği sağlayabilecek teknolojik alt yapıya sahibiz. Protherm Servis kalitesi, sürekliliği, güvenilirliği, yedek parça garantisi ile son derece iyi bir hizmet sunmaktadır.

Sunduğu hizmet ile müşterisinin devamlılığını sağlamakta ve markasına olan sadakatin artmasını sağlamaktadır. Hizmette sınır tanımayan ve müşterisinin yüzünü güldüren protherm servis müşterilerine vermiş olduğu hizmet ile gücüne güç katmaya devam etmektedir.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!