iPhone Ön Cam Değişimi Yorum

Kategori: Bilgi Bölümü - Bu yazı 17 kez okunduYorum Yazın
iPhone Ön Cam Değişimi Yorum

Akıllı telefon denildiğinde birçok kişinin aklına ilk gelen markaların başında Apple olur. iPhone’lar kaliteli tasarımlarıyla dikkat çekiyor olsa da hala en hassas bölgeleri ekranları ve ön camlarıdır. Bir iPhone’da ön camın kırılmasına ya da hasar almasına neden olan sayısız neden var. Böyle durumlarda kullanıcılar iPhone ön cam değişimi yorumu olumlu olan tamir servislerinden yararlanmak istiyor. CepMarket onlardan biri.

En Olumlu Yorumlar Arasında

Bugün hem İstanbul hem de tüm Türkiye’ye iPhone ön cam değişimi yaptıran teknik servisler arasında CepMarket en olumlu yorumlara sahip mağazalardan biri. Cihazınızın ekranına gelebilecek bir darbe veya baskı sonucunda iPhone ön camınızın kırılması çok kolaydır. Bu gibi durumlarda CepMarket gibi 15 yıla yakın teknik servis tecrübesine sahip noktalarda A kalite veya orijinal ön cam değişimi yaptırabilirsiniz.

 • Uygun fiyatlı ekran değişimleri
 • Hızlı tamirler
 • 15 yıllık güven
 • Orijinal parçalarla ekran tamiri
 • Olumlu kullanıcı yorumları

Olumlu yoğunlukta iphone ön cam değişimi yorumlarına sahip olmamızın ana nedenleri bunlardır.

 

Ön Cam Değişimini Nasıl Yapıyoruz?

 • Ön cam değişiminde isteğe bağlı olarak orijinal yedek parçalar kullanıyoruz. Daha uygun fiyatlı A kalite parçalarımız da bulunmaktadır.
 • A kalite ile orijinal ön camlarımız arasında geniş bir fark bulunmaz.
 • Tüm iPhone’ların ön cam değişimi fiyatlarını aşağıdaki fiyatlandırma tablosundan öğrenebilirsiniz.
 • Konu hakkında sorularınız içinse ister WhatsApp hatımızdan bizlere ulaşabilir isterse telefon numaramızdan Kadıköy tamir servisimizi arayabilirsiniz: 0216 345 83 84

 

https://www.youtube.com/watch?v=SYI1HmB1XKk

 

iPhone Ön Cam Değişimi Yorum Detayları

CepMarket olarak müşterilerimize hem Kadıköy teknik servisimizden hem de CepMarket.com.tr web sitemiz üzerinden hizmet veriyoruz. Hizmetlerimiz İstanbul ile sınırlı olmayıp tüm Türkiye illerini kapsamaktadır. Yorumlarımızı beğenen müşterilerimiz ücretsiz Yurtiçi kargo seçeneği sayesinde iPhone ön cam değişimi yaptırmak üzere cihazlarını bizlere kargo ücretsiz göndermeyi seçebiliyor.

 • Yorumlar bugün internetten yapılan her işlemde kullanıcıların karar verme süreçlerini etkileyen önemli bir faktör.
 • Bu nedenle CepMarket olarak bizler de kullanıcı yorumlarına önem veriyoruz.
 • Bu amaçla müşteri memnuniyetini en yukarıda tutmak için elimizden geleni yapıyoruz.

CepMarket servisimizdeki tüm iPhone ön cam değişimleri işlerinde fazlasıyla tecrübeli Apple teknisyenlerimiz tarafından yapılmaktadır. Cihazınızı teslim aldığımızda önce bilgilerini yedekliyoruz ve güvenle muhafaza ediyoruz. Elbette servisimize gelmeden bu yedekleme işlemini sizin yapmanızı tavsiye ediyoruz. Ön cam değişimi yapılan bir iPhone’da hiçbir veri silinmez; uygulamalar, fotoğraflar, videolar ve SMS’ler buna dahil durumda.

Hangi iPhone’larda Ön Cam Değişimi Yapıyorsunuz?

Kadıköy, Teknoway binasında hizmet veren CepMarket’te bugün hala kullanımda olan tüm iPhone’lara ön cam değişimi desteğimiz bulunmaktadır. Buna yeni piyasaya çıkan iPhone 11’lerden başlayarak daha eski iPhone 7 serisi ve hatta iPhone 6 serisi dahi dahildir. Servisimizde iPhone 11, iPhone 11 Pro ve Pro Max cihazınız için hızlı ve güvenli ön cam değişimi yaptırabilirsiniz. Ön camı değiştirilen hasarlı iPhone 8 ya da iPhone XR cihazınız ilk günkü kozmetik görünümüne ve performansına kavuşur.

Yorumlarla iPhone Ön Cam Değişimi Videomuz

 

https://www.youtube.com/watch?v=8mlhz3xhnBs

 

https://cepmarket.com.tr/iphone-on-cam-degisimi-yorum/


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!