İKİZLER BURCU AYLIK BURÇ YORUMU

Kategori: Bilgi Bölümü - Bu yazı 5 kez okunduYorum Yazın
İKİZLER BURCU AYLIK BURÇ YORUMU

 

İkizler burcu aylık yorum ile bu ay bir ikizler burcu erkeğini ve bir ikizler burcu kadınını nelerin beklediğini buradan öğrenebilirsiniz. Bu sayede ikizler burcu insan ilişkilerini göz önünde bulundurmak için yazımıza göz atabilirsiniz. Her zaman sitemizin adresi ile sizler de aylık burç yorumlarınızı buradan bulabilirsiniz. Bu sayede ay ay hayatınıza yön vermeyi ve kolay bir şekilde şekillendirmeyi başarabilirsiniz. İkizler burcu aylık yorum okumak için ve bu ay ikizler burcu erkeği ve kadınını nelerin beklediğini öğrenmek için sayfamıza her zaman göz atabilirsiniz.

İkizler burucu aylık yorumu ve aylık burç yorumu hususunda en güncel ve en doğru bilgiler ile sizler de hayatınıza kolay bir şekilde yön verebilirsiniz. Hayatınızı düzenlemek adına burçların ve gezegenlerin burçlar üzerindeki etkilerinin önemini her aşamada kolaylıkla görebilirsiniz.

İkizler Burcu Erkeği Aylık Yorum

İkizler burcu erkeği, özellikle bu ayda arkadaşlarının ya da çevresindeki kişilerin dolduruşuna gelmemelidir. Hiç kimsenin ilişkisi ile kendi ilişkisini kıyaslaması gerektiğini acı bir şekilde öğrenmemek için, başka kişilerin hayatları ile ilgilenmeyi kısa bir süre kenara bırakabilmeniz mümkün olacaktır. Hiç kimsenin ilişkisi ile kendi ilişkisini kıyaslamayan bir ikizler burcu erkeği başaklarının ilişkilerinde bulunan karmaya dahil olmaktan kurtulur. Bu sayede eleştirdikleri ya da başka ilişkilerde yaşanılan sorunları da kendi ilişkisi içerisine çekmemiş olur.

İkizler burcu erkeği genellikle arkadaş ortamında ya da sevdiği kişilerin arasında kendi ilişkisini rahatlıkla anlatabilir yapıdadır. Başka kişilerin ilişkilerini kolaylıkla başka biri ile eleştirebilir ya da konuşabilir. Bu gibi olumsuz durumların kendi ilişkisine yansımaması için özellikle bu ay ekstra bir özen vermeli ve başkalarının hayatları hakkında konuşmalar yapmakta kaçınmalısınız.

Merkür’ ün bu ay gerilemeye başlaması ve Mars’ ın da oğlak burcuna geçiş yapması nedeni ile ikizler burcunun kınadığı ve konuştuğu her şeyin başına gelmemesi için konuştuğu şeylere hakim olması gerekmektedir. Özellikle ikizler burcunun başına başkalarının yaşadığı olumsuz durumların gelmesi istenmiyor ise hiç kimse hakkında konuşmamaya ya da yorum yapmamaya özen göstermeleri gerekmektedir.

İkizler burcu erkeklerin bu ay özellikle mümkün olduğunca kendilerini dinlemesi gerekmektedir. Duygularına hakim olması da oldukça önemlidir.

İkizler burcu erkeği özellikleri itibari ile biraz sinsi olabilir. Çapkın ve çok fazla flört edebilen bir yapısı bulunabilir. Bu nedenle de ikizler erkeğinin aşına sadık kalıp kalamayacağı konusunda oldukça merak uyanmaya başlamıştır. İkizler erkekleri oldukça hareketli bir yapıya sahiptir. Bu nedenle onu eğlendiren ve onun kafa yapısına uygun kadınlardan hoşlanmaktadır. Hayatında bulunan kadın ikizler erkeğinin hayatındaki hareketliliğe uyum sağlayabiliyor ise, oldukça sadık ve tek eşli bir aşık olabilir. Ancak bu hususta ikizler erkeğinin hayatına girecek olan kadının da özellikleri önemlidir.

İkizler burcu erkeği bu aydan itibaren emeklerinin karşılığını alabilecek kariyer planlamaları yapmaya başlayabilir. Bunun nedeni ise 2019 yılında gerçekleştirdiği çalışmaların meyvesini 2020 yılında ancak bu ayda almaya başlayabilmesi olmasıdır.

İkizler Burcu Kadını Aylık Yorum

İkizler burcu kadını dedikodu yapmayı oldukça seven bir yapıdadır. İkizlerin sosyal hayatlarında ve özellikle iş hayatlarında bu ay itibari ile yapacakları konuşmalar başını ağrıtabilir. Bu nedenle özellikle bu aya dikkat ederek, sosyal ilişkilerinde kimse hakkında konuşmamaya özen göstermeleri ikizler burcu kadını için oldukça faydalı bir ay içerisinde olmasını sağlayacaktır.

İkizler kadınları partnerleri ile birlikte uyumlu bir ya geçirmenin kapılarını aralayacaktır. Özellikle karşılaştıkları ya da çevresinde bulunacak olan koç burcu erkeği ile olan ilişkilerinde aşk konusunda dikkat etmeleri her zaman daha duyarlı olmalarını sağlayacaktır. Bu aydan itibaren ikizler burcu kadınlarının hayatlarına girecek olan karşı cinsin burçları ve ona olan yaklaşımlarını göz önünde bulundurmalarında fayda vardır. Özellikle koç burcu erkeği aşk konusunda ikizler burcu kadını ile yakınlaşma içerisinde olabilir. Koç burcu erkeği ve ikizler burcu kadını arasında yaşanabilecek bir aşk bu ay itibari ile yerini ciddi ilişkilere bırakabilecektir. Bekar olan ikizler burcu kadınının koç burcu erkeği aşk durumu ile karşılaşması için kendine ilgi gösteren bayların burçlarına ve niyetlerine bakmaları önerilir.

İkizler burcunun hayatındaki aşkı bulmasının ardından daha sağlıklı günlerin onu beklediğini de buradan söylemek gerekir. Çünkü ikizler burcu kadını son dönemlerde bozulan sağlığını ancak ruh hali ile toparlayabilecek düzendedir. Bir ikizler burcu kadını için en önemli konu hakkında duymuş olduklarının verdiği üzüntüler olmaktadır. Bu nedenle kimsenin ne dediğine aldırış etmeden daha sağlıklı ve aşk dolu bir aya başlangıç yapması kaçınılmazdır. Bunu da ancak ruh hali ile düzene koyabilir.

 


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!