İki Yıl Kalıcılığı Olan Kaş Uygulamaları

Kategori: Güzellik - Bu yazı 10 kez okunduYorum Yazın
İki Yıl Kalıcılığı Olan Kaş Uygulamaları

 

Özge Tomar güzel kaşlara sahip olmak isteyenler için iki yıla kadar kalıcılığı olan kaş uygulamaları yapıyor. Kaş kontürü olarak anılan bu uygulamalar sayesinde boyalar iğneler yardımıyla kaş derisine enjekte edilerek yapılan uygulamanın kalıcı olması sağlanıyor. Bu sayede insanlar güzel kaşlara sahip olurken aynı zamanda da kaş için makyaj yaparak vakit harcamaktan kurtuluyorlar. Kaş konturu uygulaması bu konuda eğitim almış estetisyenle ekibi tarafından yapılıyor.

Kalıcı Fondöten Uygulaması Yapıyorlar

Güzellik uzmanları tarafından kadınlar için yapılan kalıcı makyaj uygulaması kaş kontürüyle sınırlı kalmıyor. Ayrıca cilt kusurlarından kurtulmak isteyenler için kalıcı fondöten uygulamaları da yapıyorlar. Böylelikle insanlar pürüzsüz ve kusursuz bir cilde sahip oluyorlar. Bb Glow ismini alan bu uygulama kısa sürede yapılarak en az 1 yıl kalıcı oluyor. Ancak kalıcı fondöten uygulaması yaptıranlar uygulama sonrasında önerilen süre boyunca epilasyon ve bakım vs. uygulamaları yapmamaları gerekiyor.

Kaş Kontürü Uygulamasının Silinmesi

Özge Tomar ekipleri tarafından uygulanan kaş kontürü kişilerin isteğine bağlı olarak silinebiliyor. Kaş silme isteği olan kişiler merkeze başvurarak isteklerini belirtiyorlar. Buna göre ekip gerekli incelemeleri yaptıktan sonra silme işlemini gerçekleştiriliyor. Ancak kaş silme işleminin gerçekleşmesi için yapılan kaş kontürü vs. uygulamalarının doğru bir şekilde yapılmış olması gerekiyor. Silme işleminin süresi ise 30-45 dk. arasında kaşların durumuna bağlı olarak değişebiliyor.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!