Her İhtiyaca Özel Karton Bardak Çeşitleri

Kategori: Bilgi Bölümü / Güzellik - Bu yazı 32 kez okunduYorum Yazın
Her İhtiyaca Özel Karton Bardak Çeşitleri

Restoran, cafe, otel, kamu kuruşları, büfe, ofisler ve ev dışı tüketim sektöründe yer alan diğer işletmelerde tek kullanımlık ürünler sıklıkla tercih ediliyor. Bu ürünler içerisinde karton bardak çeşitleri ilk sırada yer alıyor. Çay ve kahve çeşitlerinde oldukça fazla kullanılan baskılı kağıt bardak çeşitleri özel kahve restoranları başta olmak üzere fast foodlarda da kapaklarıyla beraber kullanılıyor.

Kahve ve çay bardakları özellikle çok fazla personelin çalıştığı işletmelerde son derece avantajlı bir seçenektir. Kategorimizde her ihtiyaca özel olarak sunulan 4, 7, 9 ve 12 oz olmak üzere farklı ebatlarda baskılı ve baskısız karton bardak çeşitleri yer alıyor. Karton bardak çeşitlerimizden firmamız farkı ve güvencesiyle tek siparişte sahip olabilir, toptan karton bardak ihtiyaçlarınızı da tek siparişte karşılayabilirsiniz.

Baskılı karton bardak üretimi yapan firmamız hijyenik kuralları esas alarak üretim politikası izliyor. Üretim makinelerimizde yüksek çözünürlükte baskı imkanımız var. Bu imkanlar sayesinde ise her karton bardak bir reklam alanına dönüşüyor.

Hizmetlerimiz

Oz Ambalaj markası olarak karton bardak imalatına başlayan firmamız müşteri memnuniyeti ve kaliteye vermiş olduğu önemle Avrupa standartlarında bir teknoloji ve hijyenik koşullardan faaliyet gösteren profesyonel personelleriyle baskılı ve baskısız bardak üretimi yapıyor. Aylık olarak 1,5 milyon adet karton bardak üretimi hedefleyen firmamız kağıt bardak üreticileri arasında ilk sırada yer alıyor.

  • Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda baskılı veya baskısız kartın bardak üretmek
  • Türkiye’nin her yerine dağılımı yapılan ürünlerimizin tamamının kalitemizi temsil etmesi
  • Üretim ve kalitemizi sürekli bir şekilde daha ileriye taşımak
  • Prensip olarak müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurmak
  • Dürüstlüğü her daim ön planda tutmak
  • Misyon ve vizyon gibi değerlerimiz doğrultusunda sektörde itibarlı, saygın ve güvenilir bir firma olma yolundaki çabamız

son hızla devam ediyor.

Hizmet verdiğimiz başlıca kurumlar arasında; okullar, dershaneler, hastaneler, restoranlar, catering firmaları, cafeler, siyasi partiler, basın kuruluşları, fuarlar, oteller, fabrikalar, dağıtım firmaları, toptancılar, özel müşteri siparişleri, ambalajlama ve paketleme firmaları, havaalanları,belediyeler ve otobüs firmaları yer alıyor.

Eklenme:29.03.2018

 


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!