Hediyeleşmenin Yeni Adı: Muhiku

Kategori: Bültenler - Bu yazı 11 kez okunduYorum Yazın
Hediyeleşmenin Yeni Adı: Muhiku

Muhiku, insanların kaliteli vakit geçirme ve yeni deneyimler sunmak üzere 2018 yılının Mart ayında Hamit Gürakar ve Ahmet Üreme tarafından girişim olarak kurulmuştur. İki girişimci, günlük hayatın koşuşturma ve stresinde insanların kendilerine yeterince vakit ayıramamasından kaynaklanan mutsuzluk durumuna deneyim ve hobi odaklı hediye kutuları ile çözüm bulmayı; e-ticaretin mesafe gözetmeksizin hizmet sunabilme imkanıyla mutlu hissettiren kutuları tüm Türkiye’ye ulaştırmayı hedeflemişlerdir.

 

Muhiku, aylık sürpriz abonelik kutuları ile hizmet vermeye başlamış fakat sonrasında hediye kutuları üzerinde yoğunlaşarak kendini konsept hediye kutuları alanında geliştirmiştir. Kişi gerek kendini gerek sevdiklerini mutlu etmek için Muhiku hediye kutularını tercih edebilmektedir. Mutlu hissettiren hediye kutuları 2018’den bu yana 100.000’den fazla kişiyi mutlu etmiştir, memnuniyet oranı ise %98’dir.

Muhiku Hediye Kutuları

 

Hediye kutuları sevdiklerimize birden fazla ürünü bir arada sunmamıza fırsat verir. Özensiz görünen hediye paketlerine kıyasla hediye kutularının çok daha premium bir hediye olduğunu da belirtmemiz gerekir. Muhiku, hediye kutularını birbiri ile uyumlu, anlamlı ve premium ürünler ile hazırlar. Mutlu hissettiren hediye kutuları üzerine düşünülmüş, nitelikli ve bir hikayesi olan hediye kutularıdır.

 

Muhiku, hediye kutusu yelpazesini günden güne genişletip geliştirmekle birlikte özel günler için de güncel, eşsiz, konsept hediye kutuları tasarlamaktadır. Sevdiklerinize istediğiniz her özel gün ve jest için uygun hediye kutusunu Muhiku’da bulabilirsiniz.

 

Mevcut hediye kutularına istediğiniz ürünleri ekleyerek hediye kutunuzu daha kişisel bir hale getirebilirsiniz. İsterseniz Muhiku size seçtiğiniz ürünlerle kendi hediye kutunuzu tasarlama imkanı da sunmaktadır. İster 3 ürün ister 8 ürün seçerek sevdikleriniz için kendi özgün hediye kutunuzu oluşturabilirsiniz.

Kullanışlı Avukatlar Günü Hediyesi

 

5 Nisan ülkemizde Avukatlar Günü olarak kutlanmaktadır. Avukatlık mesleğini icra eden sevdiklerimize bu özel günlerinde hediyeler alarak onları mutlu etmek, küçük jestler yapmak isteriz. Avukatlar Günü hediyesi almak ise belirli bir tema dahilinde olacağından diğer hediyelere kıyasla daha fazla özen gerektirir.

 

Avukatlık gerek henüz eğitim hayatındayken gerekse mesleğe başlandığı zamanlarda oldukça zorlu ve yorucudur. Avukatlığı sadece masa başında hukuk kitapları okuyup yasa ezberlemek veya dava dosyası incelemek olarak düşünmemelisiniz ki adliye koridorlarının koşuşturmasını hesaba katmadan sadece masa başı kısmı bile fazlasıyla zorlayıcıdır.

 

Muhiku bu özel günde adalet için canını dişine takan ve daima hakkımızı savunan avukat sevdiklerinizi de unutmuyor; en güzel Avukatlar Günü hediye kutularını satışa sunuyor. Siz de avukat arkadaşlarınıza, hukuk okuyan sevgilinize ya da sizin için önemli işler başaran avukatınıza son derece kaliteli, kullanışlı hediyeler armağan ederek desteğinizi ve minnetinizi en güzel şekilde ifade edebilirsiniz.

 

Muhiku’da Avukatlar Günü hediyesi olarak tercih edebileceğiniz birçok kutu bulunuyor. Bizce yoğun tempoya ve hukuk bürolarındaki koşuşturmacaya en uygun kutu Dünya Kahveleri Kutusu.

 

Avukata En Güzel Hediye: Dünya Kahveleri Kutusu

 

Dünya Kahveleri Kutusu içerisinde 5 farklı ülkeye ait kahve bulunur. Kahveler, öğütülmüş filtre kahvedir ve french press ya da kahve makinesi ile kolay bir şekilde demlenebilir. Dünya Kahveleri Kutusu’na ek olarak french press, seramik kupa gibi hediye kutunuzu tamamlayıcı ürünler de ekleyebilirsiniz. İsterseniz çikolata gibi küçük, mutluluk verici bir lezzet; isterseniz aromatik mum, kitap, kalem veya fotoğraf çerçevesi gibi ürünler ilave ederek içeriği zenginleştirebilirsiniz. Sadece sabahları erken kalkmak bile yeterince zorlayıcı bir şey iken bir de devamlı dikkatli olması gereken ve kimi zaman geç saatlere kadar çalışması gereken avukat ve avukat adaylarına Dünya Kahveleri Kutusu çok güzel bir hediye olacaktır.

 

En Şık Anneler Günü Hediyeleri

 

Anneler Günü, her yıl Mayıs ayının 2. Pazar günü kutlanmaktadır. Bizi dünyaya getirip binbir fedakarlıkla büyüten annelerimize adanmış böylesine özel bir günde tabii ki annelerimize jestler yapmak isteriz.

 

Annelerimiz dünyada en çok sevdiğimiz insanların başında gelir, dolayısıyla anneye hediye seçmek de bir o kadar zordur. Zamanla hediye seçenekleri tükenir veya aklımıza gelenler hep klişe hediyelerdir. Anneye hediye olarak ev gereçleri almayı aklınızdan bile geçirmemeliyken; Çanta, cüzdan, çiçek ya da kolye almak da güzel görünse bile karşı tarafta üzerine düşünülmemiş ve öylesine alımış hissi uyandırmaktadır.

 

Muhiku’nun anneler günü hediyeleri ile anneniz için nitelikli, şık ve premium bir hediye kutusu tercih edebilirsiniz.

Anneye Hediye: Türk Kahvesi Kutusu

 

Türk kahvesi kültürümüzde köklü bir yere sahiptir. Bayıla bayıla tükettiğimiz ve birkaç gün içmesek eksikliğini hissettiğimiz bir içecektir. Çalışan çalışmayan tüm annelerin en büyük keyiflerinden biri yorgunluk kahvesi içmektir. Anneler Günü hediyesi olarak anneniz için Türk Kahvesi Kutusu’nu tercih edebilirsiniz.

 

Türk Kahvesi Kutusu içerisinde bir adet toprak cezve, iki adet toprak fincan ve fincan tabağı, bir paket Türk kahvesi ve kahvenizin yanında ağzınızı tatlandıracak premium bir çikolata yer almaktadır. Hediye kutunuz ile annenizi mutlu edebilirsiniz, eğer hediyenizi kendiniz veriyorsanız ilk kahveleri anneniz ile karşılıklı içmeniz mutluluğunu daha da arttıracaktır. Hediyenizi uzaktaki annenize kargo/kurye ile ulaştıracaksanız içerisine ekleyeceğiniz güzel bir hediye notu hediyenizin manevi değerini daha da katlayacaktır.

 

 


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!