Girnenin en güzel otelleri nerede?

Kategori: Magazin / Türkiye'den - Bu yazı 1.349 kez okunduYorum Yazın
Girnenin en güzel otelleri nerede?

Girne otelleri Kıbrıs’ın en güzel yerlerinden birinde konumlandırılmış otellerin başında geliyor. Bugün baktığınızda bu bölgede birçok farklı otel görebilirsiniz ama biraz incelediğinizde her otelin de ayrıntılarını ve özelliklerini görebiliyorsunuz. Girne otelleri genellikle açık havuzu olan, kapalı havuzu lan ve tam bir tatil köyü konseptinde olan bir otel olarak sunuluyor ve sizlere harika bir tatil sunuluyor. Girne otelleri genellikle hem aileye karşı hizmet veren, hem de geçlerin keyif alacağı eğlenceleri bir arada barındırıyor ve herkese hizmet vermeyi hedefliyor. Bugün bizlerde yine tercih edilen iki Girne oteli sunuyor olacağız ve bakalım sizler hangisine daha yakın hissedecek ve yerinizi ayırtıyor olacaksınız.

Merit Crystal Otel ile keyifli tatil

Merit Crystal Otel Girne otellerinin içinde büyük bir konuma sahiptir ve yeşil bahçeleri, havuzları ile sizleri ağırlamayı beklemektedir. Merit Crystal Otel kendine ait plajı ile konularını ağırlıyor ve tenis kortları basketbol sahaları ile de sporu tatilde iken bile sunmaya devam ediyor. Merit Crystal Otel Kıbrıs’ın güzel bir konumunda yer alıyor ev sizlere tatilin en güzelini sunuyor. Bizler bu sunacağımız iki oteli de rahatlıkla sunuyor ve aklınızda soru işareti olmadan yapacağınız bir tatilden bahsediyoruz aslında. Dolayısı ile de kararınızı veri ve yerinizi ayırtınız. Merit Crystal Otel Girne’de sizleri bekleyen ve konforu sunan bir otel olarak yılın her günü açı

Rocks Hotel ile şehir içinde bir dünya

Rocks Hotel ile şehrin tam ortasında, ama şehrin çok uzağında gibi sessiz ve huzurlu bir tatil yapmak ister misiniz? Kıbrıs’ın en güzel otelleri hangisi diye sorulduğunda rahatlıkla bu cevabı verebiliyoruz. Rocks Hotel gerçek anlamda farklı mimarisi ile ve şehir içinde olmasına rağmen denize sıfır olması ile beğeniliyor ve tercih ediliyor. Rocks Hotel ile konforlu odalar bulacak ve geniş bir otelde tatilinize devam ediyor olacaksanız. Dilerseniz iskelesinde deniz keyfi ya da havuzlarında havuz keyfi. Çok dahası için otele gitmeli ve kendiniz görmelisiniz. tatildukkani.com adresinden ulaşım sağlayınız ve Kıbrıs’ın en güzel otellerine ulaşın. İsterseniz sadece Girne bölgesi diye aratabilir ya da tamamına bakabilirsiniz.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!