Genital Estetik ve Kozmetik Jinekoloji ‘nin Gerekliliği

Kategori: Bilgi Bölümü - Bu yazı 44 kez okunduYorum Yazın
Genital Estetik ve Kozmetik Jinekoloji ‘nin Gerekliliği


Estetik ve kozmetik deyince hastalarımızın aklına ilk gelen genellikle yüz bölgesine yapılan işlemlerdir ama estetik ve kozmetik kaygılar insanın var oluşundan bu yana olan bir durumdur, sadece yüz bölgesine değil çeşitli bölgelere uygulama olduğu gibi genital bölgeye de estetik ve kozmetik uygulamalar mevcuttur.

Hastalarımızın sık yaşadığı durumlardan olan; partneri tarafından reddedilme, ilişki sırasında yeterli düzeyde orgazm olamama, cinsel ilişki sırasında şiddetli ağrı ve gaz çıkışı hissedilmesi, genital bölgede renk değişikliği, küçük dudakların aşırı çıkıntılı ve şekilsiz olması, büyük dudakların yeteri kadar dolgun olmaması, vajinal genişlik olması, tedavi edilemeyen tekrarlayan vajinal enfeksiyon gibi nedenler ile öz güven düşüklüğü ve toplumdan geri çekilme gibi psikolojik sorunlar yaşar ve psikolojik desteğe ihtiyaç duyarlar.

Asıl amacımız hastalarımızın öz güvenlerini arttırmak, sağlıklı cinsel yaşamlarına kavuşmalarını sağlamak ve psikolojik desteğe yardımcı olmaktır, bu nedenle hastalarımıza cerrahi ve medikal uygulamalar yaparız.

Hastalarımız İzmir/Karşıyaka Bostanlı’da bulunan kliniğimizde Op. Dr. Hüseyin Altaş tarafından detaylı bir şekilde değerlendirildikten sonra uygulamalar hastaya tek tek anlatılır ve planlaması yapılır.  Kliniğimizde Genital Estetik ve Kozmetik Jinekoloji haricinde tüm yüze BOTOX, PRP (Plateletten Zengin Plazma), Dolgu, Anti-Aging (Gençlik Aşısı) ve Mezoterapi gibi Medikal Estetik uygulamaları yapılmaktadır.

 


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!