Diyet yemek servisi

Kategori: Saglık - Bu yazı 1.138 kez okunduYorum Yazın
Diyet yemek servisi

Kilo problemi günümüzde kadın erkek ve yaş ayrımı gözetmeksizin pek kişinin ortak sorunu, hafifol.com vermiş olduğu hizmet ile diyet döneminin en sıkıcı yönlerinden biri olan yemek problemini çözerek sağlıklı ve zinde kalarak kilo vermenize yardımcı oluyor.

Diyet yapmanın en kolay yolu
Diyet başlı başına zor bir süreç, fazla kilolar kişi üzerinde fiziki ve ruhsal açıdan olumsuzluklar oluşturuyor, diyet yapmaya karar vermek oldukça zor bir süreçken birde bu dönemde düzenli yemek yemek oldukça can sıkıcı olabiliyor. Sağlıklı bir yaşam için en doğrusu elbette ki öğünlere dikkat ederek sağlıklı gıdaları tercih ederek beslenmek ama itiraf edelim ki günlük hayattaki yoğunluğumuz bizi fast food beslenmeye yönlendiriyor. Özellikle çalışan ve yalnız yaşayan kişilerin kilo almasının en önemli sebebi düzensiz ve sağlıksız beslenme, hafifol.com vermiş olduğu diyet yemek servisi hizmeti ile kilo vermek isteyenler için oldukça önemli bir hizmet sunuyor. Özelikle çalışan kesimin rağbet gösterdiği bu yöntem ile kilo vermek artık çok daha kolay bir hale geldi.

Kişiye özel diyet yemek seçenekleri
Kilo vermeye karar veren kişiler en çok diyet listelerindeki yemek çeşitleri konusunda zorlanıyorlar. Uzmanlar sağlıklı bir şekilde kilo vermenin yolunun protein ve karbonhidrat dengesinden geçtiğini belirtirken diyet listelerini hazırlarken de bu konuda oldukça hassas davranıyorlar. Ancak çalışan ya da diyet döneminde yemek yapma sürecini yaşamak istemeyen kesim için bu durum oldukça zorlayıcı oluyor. Hafifol.com kişiye özel diyet yemek servisi hizmeti ile kişilere diyet listelerine uygun olan 3 ana 2 ara öğün yemeği her gün sabah 07:30- 09:30 arasında adreslerine gönderiyor. Ürünlerin kişiye özel değişebiliyor ve mikrodalgada ısıtılabilen kaplarda geliyor olması müşteriler tarafından oldukça beğeniliyor.

Sağlıklı beslenmenin yeni adresi
Hafifol.com vermiş olduğu diyet yemek servisi hizmetinin yanında diyet döneminde müşterilerinin kilo takibi ve raporlamasını yapıyor bununla birlikte psikolojik destek veriyor olması ve whatsapp üzerinden 7/24 bilgilendirme ve yaşam koçluğu yapıyor olması ile sadece diyet yapanların değil sağlıklı beslenmek isteyen herkesin ilk çaldığı kapı olmaya devam ediyor. Firma pek çok yemek paketi seçeneği sunarken kredi kartı ve kapıda ödeme seçenekleri ile de oldukça beğeniliyor.

Kan testi sonuçlarınıza göre sizler için en uygun paketi birlikte seçiyor ve günlük 3 ana 2 ara öğün hazır diyet yemek paketinizi her gün sabah 07:30-09:30 saatleri arasında adresinize ulaştırıyoruz. Buna ek olarak sadece hazır diyet yemek paketinizi göndermekle kalmıyor ücretsiz yaşam koçluğu hizmeti sağlıyor, günlük kilo takibinizi yapıyoruz 7/24 iletişim desteğimiz ve ücretsiz psikolojik desteğimizde diğerlerinden farkımızdır. Kilo verme sürecinin başından sonuna kadar sizin için gerekli tüm analizleri yapıyoruz. Sağlığınızı kaybetmeden ideal kilonuza ulaşmak ve zorlanmadan kilo verme deneyimini yaşamak için bizi arayın, sizin için her şeyi biz düşünelim.

Diyet Yemek ve Sağlıklı Beslenme
Hafifol, Kişiye özel adrese teslim diyet yemek servisi hizmetimizin yanısıra, özel günler ve organizasyonlarınızda 1000 kişiye kadar catering hizmeti sağlamaktadır.

Diyet Catering Hizmeti
İş yerinizde motivasyonu düşüren standart yemekler yerine diyet veya sağlıklı yemekler mi yemek istiyorsunuz? Hafifol sağlıklı ve hijyenik ürünlerden oluşan diyet catering hizmetini denemek ister misiniz ? Şimdi hemen 0532 740 09 18 yada 0212 423 43 65 numaralı telefonlardan bizlere ulaşıp detaylı bilgi alabilirsiniz.

Diyetisyenler için diyet catering
Diyetisyensiniz ve hastalarınız için diyet yemek catering hizmetimi arıyorsunuz? Bizimle iletişime geçip detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kendi Müşteri Portföyünüz var ancak mutfağınız mı yok? diyet catering hizmetimiz ile sizin adınıza endüstriyel mutfağımızda üretim yapabiliriz.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!