Deutz Arıza Tespit Cihazı

Kategori: Bilgi Bölümü - Bu yazı 292 kez okunduYorum Yazın
Deutz Arıza Tespit Cihazı

 

Otomotiv sektörünün dev isimlerinden olan deutz marka motorlar birçok iş makinasında, traktör ve ağır vasıta araçlarında kullanılıyor. Günümüzde traktörlerin, greyderlerin,  ekskavatörlerin, taşıyıcı, yükleyici ve kazıcı işlevleri olan iş makinalarının çoğunda deutz marka motor kullanılmaktadır. Bu araçlarda aynı zamanda elektronik kontrol üniteleri de bulunmaktadır. Araçların parçalarında ve elektronik sistemlerinde meydana gelen arıza ve hatalar bu ünitede kaydedilmektedir. Deutz motorlu araçlarda arıza tespitleri ise deutz arıza tespit cihazları ile yapılmaktadır. Arıza tespit cihazlarıyla arıza tespiti çok hızlı ve doğru yapılıyor. İş makinalarında hızlı ve doğru arıza tespiti işlerin aksamaması için çok önemlidir. Arızalı bir araç sahadaki tüm işlerin aksamasına neden olmaktadır.

Deutz motorlu araçlarda arıza tespit cihazlarıyla beyin bilgilerini görüntüleme, beyin içine program yüklemesi yapma, arıza okuma ve silme, enjeksiyon miktarı, motor devri, turbo basıncı, yakıt basıncı gibi sensör bilgilerini okuma, enjektör testi, kompresyon testi, parça tanıtımı yapma, dizel partikül filtre temizliği gibi birçok işlem yapılmaktadır. Yeni teknolojilerle üretilen günümüzün iş makinalarındaki arızaların manuel olarak yapılması yüksek maliyetli ve zor bir iştir. Arızanın doğru tespit edilmesi de çoğu zaman mümkün değildir. Bu nedenle zaman ve para kaybı yaşamamak için bütün servislerin ve oto tamircilerinin arıza tespit cihazı kullanması gerekir. Sahada olan araç çalıştırıldığında arıza tespit cihazıyla güncel değerler de ölçülebilmektedir.

Deutz arıza tespit cihazı en uygun fiyatlarla Metadiag firmamızda satılmaktadır. Tüm ağır vasıta ve iş makinaları için üretilmiş arıza tespit cihazları bir yıl firmamız garantisindedir. İnşaat sektöründe, yol yapımı, bakımı ve onarımı işlerinde, alt yapı çalışmalarında, madenlerde kırıcı, yükleyici ve taşıcı olarak kullanılan iş makinalarında ve ağır vasıta araçlarında her türlü arıza tespit cihazıyla bulunmakta ve giderilmektedir. Böylece araçların performansları da artmakta ve daha az yakıt yakmaktadır. Firmamızdaki arıza tespit cihazları her marka araç için özel tasarlanmış orijinal ürünlerdir. Cihazlarla ilgili detaylı bilgileri ve kullanım bilgilerini sitemizde bulabilirsiniz. Ayrıca firmamızın teknik destek hizmeti de vardır. Ürün siparişi için sitemizde bulunan talep formunu doldurmanız yeterli olacaktır.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!