Çok Fonksiyonlu Orta Sehpa Modelleri

08 Ekim 2011 Cumartesi, 21:05
Çok Fonksiyonlu Orta Sehpa Modelleri

Bu sehpa modelleri hem yemek masası olarak kullanılabiliyor hemde orta sehpa olarak kullanılabiliyor. Tercih sizin melekler.

Hem yemek masası hem orta sehpa olarak kullanılan ürünler artık o kadar çoğaldı ki insanlar bunlardan edinmekte artık zorlanmıyorlar. Bence oldukça kullanışlı ve işlevsel bir ürün. Ufak alanlarda büyük işler başarabilen orta sehpa modelleri açılır-kapanır özellikleri sayesinde sehpa olmak dışında masa olma özelliğini taşıyor.

Küçük evler içerisinde tercih edebileceğiniz masa olabilen sehpa tarzı mobilya ürünü işlevsel yapısı ile modern görünümün büyüsü evinizin dekorasyonunu bambaşka bir atmosfere taşıyacaktır.

Teknoloji ile birlikte geliştirilen sistemler mobilya eşyaları üzerinde de büyük etken olmuştur. Farklı mekanizma sistemleri ile oluşturulmuş gördüğünüz çok amaçlı orta sehpa modelleri şık yapıda olup her ihtiyacınıza karşılık verebilecek bir nitelikte tasarlanmıştır.

 

Incoming search terms:

 • çok amaçlı orta sehpa
 • buyuyen sehpalar
 • fonksiyonlu orta sehpalar
 • hem orta sehpa hem masa olarak kullanılan ürünler
 • hem puf hem de sehpa olabilen çok amaçlı sehpalar
 • masa olabilen orta sehpa modelleri

Yorum

 1. sehpa

  28 Kasım 2011 at 03:35

  çok küçük mekanlar için herhalde bu sehpalar biraz daha büyük olabilirdi özellikle cam olan

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>