Buz Yapma Makineleri

Kategori: Bilgi Bölümü / Mutfak - Bu yazı 50 kez okunduYorum Yazın
Buz Yapma Makineleri

Ev veya işyerlerinde, özellikle yaz aylarında soğutma sistemleri çokça kullanılmaktadır. Buz makineleri, bu anlamda ev ve işyerlerinde kullanılabildiği gibi, yiyecek, içecek servisinin yoğun olarak yapıldığı tesislerde vazgeçilmez bir ekipman özelliği taşır. Buz yapma makineleri kesintisiz buz üretimi sağladığı için serviste herhangi bir aksama yaşanmaz. Gövde yapısı, paslanmaz çelik kullanılarak üretilen buz makinelerimiz, işletme ve tesislerin kullanımına sunuluyor. Dayanıklılığı ile öne çıkan ürünlerimiz, her yerde kullanım özelliğine de sahiptir.

Buz Yapma Makineleri Nerelerde Kullanılır?

Buz makinelerinin kullanım alanları oldukça geniştir. Sahip olduğu hazne kapasitesine göre, işletmelerin ihtiyaçlarına cevap verebilmektedir. Genellikle yiyecek ve içecek servisinin yapıldığı restoran, lokanta, otel, cafe gibi yerlerin tercih ettiği bir üründür. Bununla beraber küçük ölçekli buz makineleri ev, iş yeri ve ofislerde de kullanılmaktadır. Sürekli buz üretimi sağlayan buz makinelerimiz, yoğun müşteri potansiyeline sahip işletmelerin ihtiyacını karşılayabilecek kapasiteye sahiptir. Hitap edilen müşteri potansiyeline göre buz makinesi tercihi yapılabilir.

Buz Yapma Makinelerinin Özellikleri Nelerdir?

20 ila 90 kg arası değişkenlik gösteren buz üretim kapasitesine sahip olan ürünlerimiz, işletmelerin, ev veya iş yerlerinin ihtiyacına uygun kaliteli çözümler sunmaktadır. Küp şeklinde buz üretimi yapan buz makinelerimizin saatlik buz üretim oranları, hacimlerine göre değişmektedir. İnce bir tasarımı olan ürünlerimizi işletmenizde, istediğiniz alanda konumlandırabilirsiniz. Tekerlekler sayesinde yer değişiminde kolaylık sağlanabildiği gibi, tutamaklar yardımı ile taşınabilir bir özelliğe sahip portatif seçenekler de bulunmaktadır.

Buz Yapma Makineleri Nasıl Çalışır?

Buz yapma makineleri, elektrik enerjisini kullanarak, kesintisiz su sağlayıcı sistemden aldığı suyu buza dönüştürme prensibi ile çalışır. Su şebekesine doğrudan bağlanabilme özelliği ile her mevsim kesintisiz olarak buz üretimi sağlanabilir. Buz haznesinin belli bir kapasiteye ulaşması ile beraber makine, buz üretimini otomatik olarak durdurur. Simag marka buz makinelerimiz işlevsel olduğu kadar, kullanıcılarına güvenli bir kullanım imkânı da vermektedir. Paslanmaz çelik gövdesi ile son derece dayanıklı olan buz makinelerimiz, uzun süreli ve yoğun kullanımlarda asla yarı yolda bırakmaz. Ürünlerimiz sektörde kendini kanıtlamış, bu alanda isim yapmış Simag marka güvencesi taşımaktadır.

 


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!