Bir Manga ve Anime Efsanesi Naruto

Kategori: Bültenler - Bu yazı 17 kez okunduYorum Yazın
Bir Manga ve Anime Efsanesi Naruto

Masashi Kishimoto tarafından 2007 yılında manga olarak yayınlanmaya başlayan seri, kahraman Naruto Uzumaki’ nin Ninja olarak yüksek seviyelere ulaşma için verdiği mücadeleyi konu alıyor. Mangasının kazandığı olağanüstü başarı, bir klasik haline dönüşmesine ve dünya genelinde milyonlardan oluşan bir fan kitlesine sahip olmasına neden olmuş. Bu başarı sonrasında animeye uyarlanan seri, mangadan daha başarılı olmuş ender örneklerden biridir. Halen izlenmeye devam edilen ve bir efsane olan serinin tüm bölümlerine Naruto izle linkine tıklayarak ulaşabilirsiniz. Karakterleri, aksiyonun dozu ve hiç bitmeyen sürükleyiciliğiyle, animenin en önemli örneklerinden biridir.

Naruto’nun Devamı Boruto

Naruto 2017 yılında 500. Bölümüyle final yapmış, bu kadar uzun süren az sayıda ki anime serilerinden biriydi. Hikayenin sürükleyiciliği ve bu süre boyunca anlatılmayan bölümlerinin bulunması ve Naruto Uzumaki sonrasını ele alan Boruto, yine 2017 yılında yayınlanmaya başladı. Büyük başarısını devam ettiren ve en az naruto kadar beğenilen anime serisinin, dünya genelinde milyonlarca fanı bulunuyor. Sürekli artan izleyici sayısıyla en başarılı animelerden bir diğer olmaya devam ediyor. Naruto gibi bu seriye de Boruto izle linkine tıklayarak ulaşabilirsiniz. Serinin tüm bölümlerine yüksek görüntü kalitesi ve çeşitli seçeneklerle ulaşabileceğiniz platformumuz, anime dünyasının ülkemizdeki en büyük arşivlerinden biridir.

Son dönemin en başarılı anime serilerinden biri Kuroko no basket

Spor animeleri anime hayranları tarafından çok seviliyor. Bu durum çok sayıda spor konulu animenin yapılmasına da neden oluyor. Bununla birlikte bu animelerin pek çoğu yeterli ilgiyi görmüyor ya da yeteri kadar başarılı bulunmuyor. Ancak aynı durum Kuroko no basket için söz konusu değil. Kuroko no basket bir spor animesi olarak çok başarılı oldu. Kısa sürede çok büyük bir izleyici kitlesi oluşturmayı başaran anime, tesadüfen 5 tane özel ve süper basketçinin aynı okulda karşılaşmasını hikaye ediyor. Hiç yenilmeyen bu grup lise yıllarında ayrılmak zorunda kalıyor. Bu süper oyuncuların yanında Kuroko adında 6. Bir yetenek daha olduğu sonradan ortaya çıkıyor. Kuroko no basket izle linkine tıklayarak, son dönemin en başarılı animelerinden biri olan serinin tüm bölümlerine kolayca ulaşabilirsiniz.

 


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!