BB Krem

Kategori: Bilgi Bölümü - Bu yazı 4 kez okunduYorum Yazın
BB Krem

 

BB kremler aslında renkli nemlendiricilerdir. Bu renkli nemlendiriciler sayesinde makyaj kusursuz bir hale gelir. Günlük makyajda son yılların popüler makyaj ürünü olan BB krem, hafif bir makyaj yapmayı sevenler için vazgeçilmez ürünler arasında yer alır. Hafif yapısı ile parlaklık vererek ciltteki lekeleri kapatmaya yardımcı olur.

 

BB krem sürüldüğü anda ciltteki çoğu sorun kapanır. Fondötenin altına da sürülebilen BB krem, makyaj için baz olarak da kullanılabilir. Kremsi yapısı sayesinde gün içinde cildin nefes almasına yardımcı olur. Böylece farklı nemlendiricilere gerek kalmadan renkli bir renklendirici kullanmış olursunuz.

 

Günlük Makyajda BB Krem

Açılım olarak da kusurları kapatan krem anlamına gelen BB krem, her kadının en sevdiği makyaj ürünleri arasında yer alır. Elbette ki cilde zarar vermemesi için kozmetik ürünlerden uzak durulması gerekmektedir. Özel formüllü kremler kullanılması her zaman öncelikli tavsiyedir.

 

Her gün makyaj yapmak zorundaysanız ve hafif yapılı bir kapatıcı arıyorsanız BB krem tam size göredir. Fondötenin yapısı her gün kullanmaya uygun değildir. En sağlıklı BB Krem çeşitleri için https://www.recete.com/bb-krem/ sayfasını ziyaret edebilirsiniz.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!