Ataşehir Rowenta Süpürge Servis Merkezi

Kategori: Bilgi Bölümü / Bültenler - Bu yazı 27 kez okunduYorum Yazın
Ataşehir Rowenta Süpürge Servis Merkezi

Rowenta süpürgelerin bilhassa toz torbasız modelleriyle göz doldurduğunu ifade etmek gerekir. Tekli ve çoklu siklon teknolojileri, kalitesi tartışılmaz aparatları, antibakteriyel Hepa filtreleri gibi başka modellerde bulamayacağınız özellikler yalnızca Rowenta süpürge modellerinde bulunmaktadır. Rowenta süpürgelerin klasik süpürge modellerine kıyasla çok daha kaliteli filtreleme imkanı sunduğunu ifade etmek gerekir. Hatta, %100 filtreleme yapmaları mümkündür.

Rowenta süpürgelerin halılar başta olmak üzere parkelerdeki, mobilyalardaki ve perdelerdeki en küçük toz tanelerini bile kusursuzca çekmesi söz konusudur. Buna ek olarak, başka süpürge modellerinde olmayan özel filtreleme özelliği sayesinde bilhassa hava çıkışlarında hiçbir şekilde kötü koku meydana gelmez. Ayrıca, Rowenta süpürgelerde sessiz çalışma özelliği bulunmaktadır. Oldukça düşük ses seviyesinde çalışan Rowenta süpürgelerin bebeklerin dahi duyamayacağı bir şekilde çalıştığını söylemek gerekir.

Rowenta marka süpürgelerin kalitesi oldukça yüksektir. Ancak, bu süpürge modellerinin de zaman zaman arızalanması söz konusu olmaktadır. Bu noktada, vakit kaybetmeden Rowenta Servis ile temas kurmanız gerekir. 444 78 56 numarası üzerinden iletişim kurabileceğiniz Rowenta süpürge servisi; günün her saatinde sizlere hizmet vermektedir.

Rowenta Servis Ataşehir; diğer servislerden farklı olarak bir yıl süreyle geçerli olmak üzere yedek parça ve işçilik garantisi sunmaktadır. Bu sayede, vermiş olduğu hizmetin her daim arkasında olduğunu söyleyen Rowenta süpürge servisi; İstanbul Ataşehir bölgesinde hizmet vermektedir.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!