Thincal ne işe yarar?

Kategori: Saglık - Bu yazı 523 kez okunduYorum Yazın
Thincal ne işe yarar?

Son dönemlerde oldukça artan hazır yiyecek/fastfood tüketimi obezite hastalığına hızlı bir şekilde zemin hazırlamaktadır. Eğer size de obezite teşhisi konulduysa, doktorunuz tarafından  gerekli tedavi ve diyetlere tabii olmalısınız. Bunun yanında da yine doktorunuzun önerisi ve tavsiyesi ile yağ yakımını hızlandıran takviye thincal kullanabilirsiniz. Peki Thincal ne işe yarar? Obeziler için kullanılan ve bağırsaklardaki yağ emilimini engelleyen bir takviye ilacıdır. Etkin maddesi orlistat olan thincal, besinlerden alınan yağların bağırsaktaki emilimini engelleyerek dışarı atar. Aşırı kilolu yani obezite tanısı konmuş hastalarda kullanılmakla beraber mutlaka doktora danışarak alınmalıdır.

Yaz aylarını da yaklaşması ile beraber birçok kişi diyete başlar. Fakat ya diyetlere uyulmaz ya da gerekli hareketler her gün sağlanamayarak sürekli eksik kalır. Bu yüzden de ekstra desteklere ihtiyaç duyulur. Bunlardan en çok merak edieni de şüphesiz kitosandır. Kitosan ne işe yarar ? Diye soruyorsanız şu şekilde açıklayabiliriz: Kitosan, kabuklu hayvanların dış iskeletinden ya da kabuklu deniz hayvanlarının kabuklarından elde edilen life verile addır. Kitosan ile kilo verme ve kişilerdeki kolestrol seviyelerini düşürmeye yardım eden diyet takviyelerindendir.Yağ yakıcı özelliğe sahip kitosan mutlaka doktorlara da danışarak kullanılmalıdır. Ayrıca kabızlık, gaz hissi, şişkinlik ve mide rahatsızlığı gibi yanetkileri de göze alınarak kullanılmalıdır.

Doğamız gereği birçok şeyi hatta her şeyi merak ederiz. Bu ne işe yarar gibi türlü soruları kendimize sorarız ama adres genelde interet olmaktadır. Ama bazen de aradığınızı yanlış yerlerde arayarak zaman kaybedersiniz işte bu noktada www.neiseyariyor.com imdadınıza yetişir. Siz de neyin ne işe yaradığını merak ediyorsanız mutlaka ziyaret etmelisiniz.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!

Thincal ne işe yarar? (1 Yorum)

Yorum Yaz

  1. Zumrut dedi ki:

    Yardmci olun bana