SOĞUK LİPOLİZ İLE YAĞLARA ELVEDA

Kategori: Bilgi Bölümü - Bu yazı 84 kez okunduYorum Yazın
SOĞUK LİPOLİZ İLE YAĞLARA ELVEDA

Birçok kadının ortak sorunu olan kilo problemi ile yıllardır uğraşıyor ama bir türlü ilerleme sağlayamıyorsunuz. Yürüyüş yaptınız, yediklerinize dikkat ettiniz, sağlıksız bir şekilde aç kaldığınız zamanlar oldu, dahası zayıflamanıza yardımcı olacak operasyonlar geçirdiniz ancak bir arpa boyu yol alamadınız. Belki bir miktar ilerleme sağladınız ama o da kalıcı olmadı. Kendinizi bildiğinizden beri kilolusunuz ya da zor günler geçirdiniz kilo alımını durduramadınız. Birçok kadında olduğu gibi sizin de sezaryen doğuma bağlı vücudunuzun alt karın bölgesinde yağ birikiminiz var belki de. Bilmelisiniz ki fazla kilolarınız ve hayatınızı kâbusa çeviren yağlarınız konusunda çaresiz değilsiniz. Artık bölgesel incelme ve zayıflamak için çok talep edilen ve kısa sürede sonuç alınan bir yöntem var. Gelişen teknolojinin imkânlarını, uzman ellerle birleştirerek sizi kilo probleminden kalıcı olarak kurtarmamız mümkün. Hem de ağrısız, kesisiz ve ameliyatsız bir şekilde.

Sözünü ettiğimiz mucizevi yöntem; birçok farklı bölgeye uygulanma imkânı bulunan, son derece etkili bir şekilde istenilen bölgeden incelmeye fırsat sağlayan soğuk lipolizdir. Bu yöntemin uygulama alanları ise her geçen gün artmaktadır. Kısa sürede kalıcı çözüme ulaştırması, soğuk lipoliz yönteminin en önemli artısıdır. Şüphesiz ki talep edilme nedenlerinin başında da bu özelliği gelmekte olup sağlıklı zayıflama noktasında, son yıllarda hem bayanlar hem de erkekler tarafından sıkça tercih edilmektedir.

Gelişen teknoloji hayatımızın her alanına etki etmeyi sürdürürken; artık erkekler de kişisel bakımlarına eskiye göre daha fazla dikkat ediyor. Son yıllarda, kişisel bakım alanındaki gelişmeler, erkekler tarafından da ilgi ile takip ediliyor. Günümüzde erkekler de aynada kendilerini inceliyor ve vücutlarında rahatsızlık duydukları bölgelerle ilgili ameliyatlara varan değişim istekleri içinde olabiliyorlar. Kısıtlı imkânlardan ya da toplumun güzel ve bakımlı olma algısını kadınlara yüklemesinden belki de bedenlerine ait sıkıntıları eskiden dile getiremeyen erkekler artık aynadaki görüntülerini fazlasıyla önemsiyor. Bedenlerine ait sıkıntıları yok etme noktasında, bundan üç beş yıl öncesine kadar daha geri planda duruyorlarken günümüzde ise erkekler için durum hiç öyle değil. Bakımlı olmak ya da güzel görünmeyi istemek sadece kadınlara ait bir özellik olmaktan çıktı artık. Böylesi çok iyi oldu dediğinizi duyar gibiyiz. Evet, artık erkekler de bölgesel olarak incelerek vücut hatlarını şekillendirmek istiyor ve bunun için de soğuk lipoliz yöntemini sıkça tercih ediyorlar. Hem de soğuk lipolizi talep etme oranları kadınların talepleri ile karşılaştırıldığında hiç de azımsanmayacak ölçüde.

Soğuk lipoliz yönteminin çoğunlukla bölgesel olarak incelmek isteyenler ile kilo problemi olanlar tarafından tercih edildiği düşünülse de bu yöntemin vücut hatlarından şikâyetçi olup hatlarını yeniden şekillendirmek isteyenler tarafından da ilgi ile takip edildiği biliniyor. Ayrıca soğuk lipoliz, selülitlerinden muzdarip olan bayanlar tarafından da olumlu etkileri ile takdir toplamaya devam ediyor. Tüm bunların yanında, kan dolaşımını arttırıcı özelliği ile de soğuk lipoliz yöntemi birçok kişi tarafından sıkça talep görüyor. Kan dolaşımını arttırıcı etkisi ile sağlıklı yaşam adına vücudunuza yatırım yapmanıza olanak sağlayan soğuk lipoliz ile göbek, alt karın, yan bölge, sırt, bacak gibi incelmek istediğiniz her alana işlem uygulatabilmeniz mümkün. Kan dolaşımını arttırmak için çabası olan kişilerce de oldukça ilgi gören yeni nesil tedavi yöntemi olan soğuk lipoliz ile yağ dokularınız FDA onaylı cihazlarla soğutularak eritilir. Peki soğuk lipoliz uygulamasının FDA onaylı cihazlarla gerçekleştirilmesi neden önemlidir? Çünkü tıbbi bir cihazın FDA onayı alabilmesi sağlığımız açısından büyük önem taşır. FDA onayı alabilmiş bir cihaz insan sağlığını tehdit edebilecek unsurlar barındırmaz ve son derece güvenlidir. Ayrıca, FDA onaylı cihazlar uygulanan tedavi sırasında çevre dokuların deformasyonuna izin vermez. Bu anlamda; soğuk lipoliz işlemi yaptırılacak merkezlerin titizlikle seçilmesi; hem işlemin başarıyla sonuçlanması bakımından hem de zayıflamak isterken sağlığınıza zarar verme ihtimallerini yok etmek açısından son derece önem arz eder.

Hayat tüm güzelliğiyle akıp giderken siz görünümünüzden dolayı hayatın akışına fazla uyum sağlayamamış, bölgesel olarak incelmeyi ya da selülitlerinizin görünümünden duyduğunuz rahatsızlığın verdiği sıkıntıdan kurtulmayı ileri zamanlara ertelemiş olabilirsiniz. Artık ertelemeyi bırakmanın ve kendinizi alanında uzman ellere emanet etmenin tam vakti. Ameliyat stresi yaşamadan, herhangi bir ağrı, yara veya kanamaya maruz kalmadan incelebilmek mümkün. Kesi izi olmadan gerçekleştirilen soğuk lipoliz işlemi ile günlük aktivitelerinize ara vermeden normal yaşantınızı devam ettirebilir, sosyal hayatınızı ve iş yaşamınızı sekteye uğratmadan ekonomik bir şekilde zayıflamanın keyfini yaşayabilirsiniz.

Alanında uzman, tecrübeli ellerin son teknoloji cihazlarla birleştiği Prof. Dr. Banu Çaycı kliniğimizde soğuk lipoliz işlemi yaptırıp, ayrıca ücretsiz kişisel beslenme danışmanlığı da alarak siz de istediğiniz görünüme ulaşabilir, şikâyetlerinizden kurtulabilir, size aynalarla barışma vaadi sunan sihirli ellerle tanışarak hayallerinize bir adım daha yaklaşabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!

SOĞUK LİPOLİZ İLE YAĞLARA ELVEDA (1 Yorum)

Yorum Yaz

  1. Pelin dedi ki:

    Ankara’da Banu Hoca’ya bölgesel incelme için başvurdum ve soğuk lipoliz uygulamasını önerdi. Kişisel beslenme danışmanlığı ile soğuk lipoliz uygulaması aldım ve kısa sürede özellikle yağlarımdan ciddi anlamda kurtuldum. Çok memnun kaldım. Teşekkürler hocam.