Sonbahar Mevsimine Özel Tesettür Giyim Önerileri

Kategori: Bilgi Bölümü - Bu yazı 6 kez okunduYorum Yazın
Sonbahar Mevsimine Özel Tesettür Giyim Önerileri

 

Sonbahar hepimizin sevdiği yazın sıcağından kışın soğukluğuna geçtiğimiz bir mevsimdir. Ne çok soğuk ne çok sıcak olması sebebi ile bu mevsim sevilir. Bu mevsimde tesettür giyim kombinleri daha rahat bir şekilde yapılır. Mevsim sebebi ile ufakta olsa rüzgâr çıktığı için üzerinize ne giyerseniz seçtiğiniz parçalar ile şık bir hava katabilirsiniz. Sonbaharda feraceleri, elbiseleri kullanabilir ve tesettür şıklığını yakalayabilirsiniz. Kazak, triko ve eteklerinizi rahat bir şekilde kombinleyebilirsiniz. Jile elbiseleriniz ile bu mevsimi çok güzel bir şıklık ile gösterebileceğiniz gibi, nostaljik havalar da oluşturabilirsiniz. Üzerinize istediğiniz ferace ya da elbisenizi de tercih edebilirsiniz. Zevkinize göre seçebilirsiniz.

Tesettür Giyim Ürünlerinde Sonbahar Modası 

tesettür konseptinde çok fazla bulabileceğiniz ürünü, kendi tarzınıza uyumlu hale getirerek kullanabilirsiniz. Mevsim sonbahar ve sizin çok daha özgün kombinler yapabileceğiniz bir avantajınız vardır. Bir taraftan yaz hemen gitmesin istiyorsanız kombinleriniz de çiçek desenlerini kullanabilirsiniz. Toprak rengi elbiseler bu mevsimde çok şık olmanızı sağlıyor. Sade tonlarda kullandığınız elbiselerinizi sade bir şal ile tamamlayabilirsiniz. Kullanabileceğiniz parçalar arasında panço şıklığı arıyorsanız bu mevsim tam olarak zamanıdır. Mağazalar da tesettürlü bayanların bu pançoya olan ilgisini fark etmiş olsa gerek daha fazla panço modellerini sizlerin hizmetine sunuyor. Tesettür giyimin en şık olduğu mevsim sonbahar mevsimidir. Bu mevsimde kullanacağımız parçalar daha fazladır.

Sonbahar Tesettür Elbise Modelleri

Tesettürlü hanımlar giydikleri tesettür elbise modelleri ile  sonbaharın renklerini üzerlerinde yansıtmaktadır. Giydikleri elbise ve aksesuarların sonbahar ile uyumlu olması da çok önemlidir. Sonbahar ile alakalı elbiselerin ve aksesuarların uyumlu kullanılması aynı zamanda kullandığınız kıyafeti de mevsimine uyumlu hale getirmektedir. Mevsime uyumlu triko elbiseler trend bir görünüm oluşturuyor. Salaş triko elbiseler farklı şekilde hava katıyor. Ayak bileklerinde botlar ile kombinlendiğinde daha uzun ve zarif gösterecek tesettür tutkunu bayanları oldukça iyi hissettirecektir. Sonbahara uyumlu pastel renkler tercih ederek siz de bu mevsimde çok kolay bir şekilde şıklığı yakalayabilirsiniz. Kendinize özgü marjinal tesettür giyim seçeneklerini tercih edebilmeniz mümkündür.

 

 


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!