Aquafilling Hakkında  (Ameliyatsız Meme-Popo-Bacak Estetiği)

Kategori: Saglık - Bu yazı 4 kez okunduYorum Yazın
Aquafilling Hakkında  (Ameliyatsız Meme-Popo-Bacak Estetiği)

 

Aquafilling Nedir?

Birçok dolgu maddesinin ötesinde göğüs ve popo büyütmek, bacak arası çarpıklığını önlemek ve bacak yapısını düzgün şekillendirmek için keşfedilmiş inanılmaz bir buluştur. Estetik ameliyat olmayıp medikal bir işlemdir.

Yapısında % 98 oranın da su bulunan, insan dokusuyla sorunsuz bir şekilde uyum sağlayan hidrofilik bir jeldir.  Teknolojik imkânlar la vücuda hiçbir zararı olmayan su zerreciklerinin jel kıvamına getirilmiş halidir.

Aquafilling Güvenli midir ?

Öncelikle insan vücudunun 3/2 sinin su olduğunu hatırlatarak aquafilling güvenirliğini size daha iyi anlatabilirim. Aynı insan vücudu gibi aquafillingin yapısı da insan vücudu gibi %98 i sudan oluşmaktadır. Bu sebeple insan dokusuyla maksimum derecede uyum göstermektedir. Bu zamana kadar hem memeye hem popo ya hem de bacaklara uyguladığımız hastalarımızda hiçbir komplikasyon oluşmaması aquafilling mucizesinin ne kadar güvenli olduğunu bir kere daha bizlere göstermektedir.
Uzun yıllardır bu uygulamayla alakalı Ar-Ge çalışmaları devam etmektedir. Bu çalışmalardan günümüze çıkan sonuç ise deri altına yerleştirilen aquafilling jelinin uygulandığı bölgelerde sürekliliğini ve konumunu koruduğunu , etrafındaki dokulara yayılmadığını ve bu dokulara da herhangi bir komplikasyon oluşmadığı anlaşılmıştır.

Aquafilling Hangi Bölgelere Uygulanır ?

Küçük memelerin büyütülmesinde, hafif sarkık memelerin dikleştirilmesinde, iki meme arasında oluşan orantısızlıkların giderilmesinde, popo büyütmede, popo şekillendirmede, eğri-çarpık-şekilsiz bacak vakalarında, ayak bileklerin kalınlaştırılması işleminde, baldırların büyütülmesinde, tüm bacak estetiklerinde Aguafilling başarıyla kullanılabilir.

Aquafilling Yapılan Doku Anlaşılır mı?

Hayır. Kesinlikle anlaşılmaz. Örneğin aquafilling ile meme büyütme yapılan bir hasta bile kendi memesine dokunduğunda silikonun verdiği hissiyatı kesinlikle yaşamaz. Aquafilling yapısı tümüyle kendi dokunuza uygun tasarlanmıştır. Bu sebeple aquafilling yaptıran kişiler doğallıklarından hiçbir şey kaybetmezler. Aquafilling vücuda enjekte edildikten sonra harika bir bütünlük sağlar. Tıpkı bir diş implantı gibi bir bütünlük içerisindedir, parçalara ayrılmaz, yer değiştirmez.

Aquafilling Yaptırılan Bölgede İz Kalırmı ?

Bize en çok sorulan soruların başında gelmektedir. Bilindiği üzere meme ameliyatlarında dikiş izi az bile olsa kalmaktadır. Tabii izin azalabilmesi için geçen süre 6-7 aydan fazladır. Bu durum hastaları tedirgin eder. Ameliyatı umulduğu gibi geçmeyen hastaların durumu daha da kötü sonuçlar doğurabilir. Aquafillingi cerrahi işlemden ayıran en büyük özellikte işte budur. Aquafilling işlemi cerrahi bir işlem değildir. Aguafilling işleminde hastaya bisturi atılmaz. Buna paralel olarak dikiş atılmaz. Aquafilling işlemi kısa bir süre içerisinde gerçekleşmekte ve uygulanan bölgeye 0.5 lik bir kanül ile içeri verilmektedir. Bu sebeple dokuda hiçbir iz bırakmaz.

Kaynak : http://esteport.com/kombine-yapilan-estetik-ameliyatlar.html


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!